Wpis z mikrobloga

Co myślicie o Excellence, wleciało info od nich na stronie że współpracują z Vateuszem ale cholera wie co ten gałgan zrobi, z drugiej strony Blirt ładnie się wybił na początku "pandemii" xD a też jakieś koneksje z rządem mieli i kto wie czy tu nie będzie podobnie.
#gielda
  • 22
@dcom: Ja chyba trochę posiedzę, robią środki do dezynfekcji bez alko, zaraz rusza rok szkolny a współpracują z Matim więc może jakoś lepiej się tam zakręcą i skoczy jak 4mass, wtedy wyskoczyć i elo
no tak jak sie patrzy na takiego smiecia jak 4m to rece opadaja i tu czlowiek mysli ze nieba nie powinno byc, wisimy, czekamy = hold. pm masz zablokowany , wczesniej chcialem pisac edit 350k w ost 60 min ;)
@lastro: też to zauważyłem że zawsze po pompce jest spadek, póki co mam 65gr, ale nawet przy jutrzejszym spadku który i tak pewnie będzie nie mam zamiaru tego ruszać, ta firma ma zbyt dużą szanse na jakieś niezłe kontrakty imo
@elHarrambe: Ja za pierwszym razem wszedlem w exc gdzies kolo zlotowki. Uroslo mi 30%, ale jeszcze troche odczekalem i zdechlo do 0 a potem szlo na minus.

Byl jeszcze raz gdzie znowu wszedlem i uroslo, ale nie spzerdalem bo stweirdzilem ze drugi raz tego samego chyba nie bedzie, tymczasem bylo identycznie jak wczesniej