Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że większości wykopkom ta cała pandemia jest na rękę. Kontrowersyjne stwierdzenie?
Tak naprawdę koronawirus sprawił, że wielu z nas pozostało w domach, nawet teraz jak już większość obostrzeń zostało zniesionych to i tak są ludzie, którzy nie wychodzą do restauracji, supermarketów, wiele osób straciło pracę. A mam wrażenie, że wykopkom taka sytuacja odpowiada, bo nikt ich nie się nie czepia, że cały czas siedzą w swojej piwnicy i walą konia przed kąkuterem. "Mame, no jak ja mam teraz iść do pracy jak jest koronawirus!!!", "Jak ja mam teraz znaleźć dziewczynę jak jest pandemia i nie wolno wychodzić!!!". Na wszystkie niepowodzenia można teraz znaleźć usprawiedliwienie. I to pasuje wielu z was #przegryw, bo już nie czujecie się winni swojemu #!$%@?, teraz to oczywiście koronawirus jest temu winien.
Dlatego też myślę, że wiele wykopków tak naprawdę czuję się teraz dobrze z tym, że społeczeństwo jest izolowane, bo oni sobie mogą spokojnie siedzieć w piwnicy a dodatkowo gula im nie skacze, że normiki i Chady chodzą w takiej ilości jak przed pandemią co weekend po klubach, zaliczając kolejne panny.
Jeżeli nie zgadzacie się z tym co napisałam to chociaż przestańcie się tak srać z tym #koronawirus i popatrzcie na statystyki umieralności na inne choroby, albo chociaż pójdźcie raz na na onkologiczny to może skończycie tak trzęść portkami. Albo może nawet nie będziecie mieli tej okazji, bo przez tą durną pandemię część oddziałów onkologicznych zamknięto.
Osoby w grupie ryzyka niech się izolują, ja mam prawo do normalnego życia tak jak inne młode i zdrowe osoby. Poza tym uważam, że lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach. Ale ktoś kto ma cechy niewolnika nigdy tego nie zrozumie.
  • 20
@truskafa: Ja normalnie jeżdżę do pracy, korzystam z komunikacji miejskiej i podmiejskiej i chodzę do galerii handlowych. Wszystko w masce, by nie dostać głupiego mandatu. Fakt faktem, że wstydzę się swojej choroby skórnej, ale nauczyłem się ją zakrywać. Spóźniłaś się ze swoim wpisem... o jakieś pięć miesięcy. Do widzenia.
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - @truskafa: Ja normalnie jeżdżę do pracy, korzystam z ko...
źródło: comment_1598521517gzG5FbuuPi2jn2RhYJsaRa.jpg
@truskafa: u mnie w sumie ta epidemia cała jest na rękę bo dzieki temu że zamknęli uczelnie to wróciłem do siebie i w końcu udało się spotkać z jedną małolata z którą wcześniej duzo pisałem, ale nie było jak się spotkać z racji studiów i teraz mam fwb ʕʔ
@truskafa: 1. Wychodziłem z lekkiej fobii społecznej, na zacząłem na luzie gadać z ludźmi ze studiów
2. Zacząłem chodzić na sporty walki i mi się to bardzo spodobało, do tego dalej chodziłem na siłownię
3. Musiałem wrócić na swoje zadupie, musiałem przez to zrezygnować z siłowni i utyłem około 7 kg (to akurat moje zaniedbanie, mogłem więcej ćwiczyć w domu)
Były jeszcze inne czynniki, ale to za dużo pisania
@Thachi: a ty byś chciał dziewczynę, która o siebie nie dba i nie wychodzi z piwnicy? Bo taki jest opis wielu z tagu przegryw. Tu nie chodzi o udawanie kogoś kim się nie jest tylko bycie najlepszą wersją siebie- zadbanie o zdrowie, sylwetkę i ogólnie wygląd, o rozwój mentalny i zawodowy. Lepiej narzekać i nic nie robić, nie wychodzić do ludzi.