Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z moja dziewczyna, a konkretnie chodzi o seks. Nie wiem jak to nazwac. Brak umiejetbosci poruszania sie? Brak koordynacji? Prowadzi to do tego ze wszystkie ruchy ktore wykonuje sa calkowicie pozbawione jakiegokolwiek seksapilu. Prowadzi to do tego ze calkowicie rezygnuje z pozycji w ktorych ona ma byc aktywna.

Przyklad: jak jest na gorze to wije sie jak waz, w efekcie rusza tulowiem, glowa i nogami a to co najwazniejsze czyli biodra stoja w miejscu a ja po chwili musze przejmowac kontrole bo robie sie miekki. Jednak bylo sluchac ojca jak mowil zeby brac kobiete co umie tanczyc.

Jakies pomysly co z tym zrobic?
Dodam tylko ze nie jestem pierwszym jej facetem.
#seks #zwiazki #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f467d01d2fae7594528546e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 13
Mam problem z moja dziewczyna, a konkretnie chodzi o seks. Nie wiem jak to nazwac. Brak umiejetbosci poruszania sie? Brak koordynacji? Prowadzi to do tego ze wszystkie ruchy ktore wykonuje sa calkowicie pozbawione jakiegokolwiek seksapilu. Prowadzi to do tego ze calkowicie rezygnuje z pozycji w ktorych ona ma byc aktywna.


@AnonimoweMirkoWyznania: kolego, ja Ciebie dobrze rozumiem. Pomoge Ci zatem i wezme Twoja dziewczyne na noc i sam sprawdze, co z nia
@AnonimoweMirkoWyznania: A probowałeś z nią porozmawiać jak dorosły człowiek, czy to za dużo dla waszego związku? Jak macie po 15 lat, to pozostają porady z portalu ze śmiesznymi obrazkami, jak jesteście starsi to warto dorosnąć i nauczyć się rozmawiać o swoich potrzebach w asertywny sposób.