Wpis z mikrobloga

@imanubba: podczas gdy gymcel oblicza makro z calego dnia i wizualizuje sobie ze jak zrobi forme Ronniego Colemana,to wreszcie obejmie swoimi dlonmi z malymi nadgarstkami oraz korpusem z waskim obojczykiem mloda plodna julke,ktora w tym czasie bierze do swoich 16letnich,nie skalanych ust korzen 193cm chudego oskarka.70kg oskarek #!$%@? pizze z cola i umawia sobie kolejne ons z tindera,nie wiedzac ze jest cos takiego jak bialko i nie wiedzac kim sa misterzy.olympia
Johnnysinspolscyfani - @imanubba: podczas gdy gymcel oblicza makro z calego dnia i wi...

źródło: comment_1598481191wzklAFYRRB6gwzUnqVdHh9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jskqs: Prime Chico nie musial trenowac na silowni zeby posuwac po 4 plodne julki dziennie.Jego struktura kostna twarzy wraz ze wzrostem wszystko zalatwialy.Oczywiscie silowna zawsze bedzie na plus,mimo to sylwetki mr.olympia nie podobaja sie kobietom tylko sedziom na konkursach kulturystycznych.Wysoki wzrost to zaleta zawsze i wszedzie czy na silowni czy gdziekolwiek indziej.
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: no tak chico po prostu nadrobil wszystko wzrostem 1.91m i twarza wyrzezbiona przez fidiasza tak sylwetko mister olimpia nie ale typu conor murphy jeff czy lazar angelov sa magnesem na tzipe
  • Odpowiedz
@Jskqs: Jak dla mnie morda i wzrost chudego oskarka >morda i przypakowany karzel 180cm>.Najlepiej jednak polaczyc te fenotypy.Dla mnie David Laid jest idealem estetyki i wlasnie takim pretty boyem oskarkiem z sylwetka greckiego boga,jakby chcial to nawet moglby przebic Chico i Murphyego w wyniku przeruchanych julek jednego dnia.Jego sylwetka osiagnela szczyt okolo 20roku zycia,dalej juz nic nie dolozyl miesa.Pewnie wolal boltzowac julki,amelki i oliwki a silownie traktowal juz od tego czasu
Johnnysinspolscyfani - @Jskqs: Jak dla mnie morda i wzrost chudego oskarka >morda i p...

źródło: comment_15985369508oFcNyZAX1FGp7N3VkqhfV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz