Wpis z mikrobloga

@Suheil-al-Hassan: Wiadomo, że ta kasa w wypadku alkoholu czy dużych zakupów średnio się sprawdza, bardziej chodzi mi o to, że średnio raz w tygodniu w gorących jest wpis z tysiącem plusów i komentarzy, bo tutejsi magicy kupując bułkę potrafią wywołać w tych kasach błędy, których nawet producent nie przewidział, xd
  • Odpowiedz
Co? Jakie niby problemy masz przy alkoholu? Skanujesz zaraz podchodzi multikasjer zatwierdza i do widzenia. Duże zakupy to by chyba trzeba było na 2 wózki zrobić żeby się nie zmieścić.

@Warzywo:
  • Odpowiedz
@Just_Paul: O taaa pewnie bo każdy zwraca na ciebie uwagę. Nawet sobie nie wyobrażasz jak ludzie mają nieznajomych w dupie jeszcze w tak błahych sprawach. Nie mierz innych swoją miarą. A jeśli nadal zwracasz na takie pierdoły uwagę to polecam książkę "A co ciebie obchodzi, co myślą inni?" Richarda Feynmana.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Just_Paul: to fajnego tripa miałeś, ale do biedronki polecam chodzić na trzeźwo. Co za #!$%@?. W godzinach szczytu jest tak gwarno, że to musi być trochę głośniej.
Jedyny problem jaki mnie spotkał to waga produktu gdy ten dotykał którejś z bocznych ścianek w przestrzeni do odkładania. I spotkało mnie to raz czy dwa razy, a do biedry zacząłem chodzić dość regularnie bo mam pod domem i w samoobsługowych nie ma praktycznie kolejek. #!$%@? kasy to są w Auchanie albo Tesco. Tam jest dopiero cyrk. XD
Podsumowując, minusy:
-brak dedykowanego pracownika (ale pani z kasy zawsze szybko ogarnia temat między kolejnymi klientami)
-pogania jak jakieś gestapo, żeby zabrać swoje
  • Odpowiedz
@kondziox88: Co? Te kasy mają UX tak samo złe jak sama biedronka.

ZESKANUJ KOD Z TOWARU!
UMIEŚĆ TOWAR NA WADZE!
UMIEŚĆ TOWAR W STREFIE PAKOWANIA!
ARTYKUŁ ZABRANY ZE STREFY PAKOWANIA, UMIEŚĆ ARTYKUŁ Z POWROTEM W STREFIE PAKOWANIA!
  • Odpowiedz
@kondziox88 bardziej #!$%@? kas samoobsługowych niż w biedronce to nie widziałem, kasjerka i tak musi trzy razy podejść i odblokować, a to alkohol, a to własna torba... Carrefour jakoś potrafił to dobrze zrobić, mam nadzieję że biedronka też się w końcu ogarnie. Pamiętam, że u Francuzów na początku też tak różowo nie było jak teraz
  • Odpowiedz
@g683933: Problem polega na tym, że szukanie pracownika, który byłby łaskaw odbić swoją kartę do weryfikacji wieku mogę porównać do wyprawy po złote runo, więc już szybciej odstać swoje w normalnej kasie, ale jeśli u Ciebie istnieje i faktycznie działa 'multikasjer', to problemu nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz