Wpis z mikrobloga

Jest ktoś tutaj z ovh? Od miesiaca nie działa mi serwer (Jak się łącze to connection timed out), pisałem maile to mówią mi żebym zmienił hasło do roota :) livechat niby od 8 do 18 ale próbowałem przez 20 dni po pare razy dziennie i przypadkiem zawsze każdy konsultant jest zajęty. Dzwoniłem na oba numery które znalazłem na ich stronie ale żaden nie działa :) #ovh #ubuntu #serwery
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@adikkkdev: vps, jakoś bardzo ważnych to nie mam ale wolałbym jednak je odzyskać. Poza tym wszystko podaje dobrze bo robię to już dosyć długo, a serwer przestał działać nagle bo nie było mnie w domu ostatnie 3 tyg to i go nie ruszałem - nawet nie podłączałem.
  • Odpowiedz
@adikkkdev: Pingowałeś czy odpowiada? serwer jest przedłużony? włączony w ovh? w google wpisz "pen test tools ping ip" pierwszy link i podaj tam IP serwera i zobacz co wyjdzie. A na przyszłość do OVH nie pisz bo to bez sensu, tylko i wyłącznie telefon
  • Odpowiedz
  • 0
@sha128: tak serwer normalnie jest włączony i przedłużony. Sprawdziłem tym narzędziem do pingowania co napisałeś ale 100% loss. No i próbowałem dzwonić do ovh ale na dwa numery na ich stronie żaden nie działał
  • Odpowiedz
@adikkkdev: jeżeli masz timeouty to połacz się przez ovh i spróbuj (rozumiem że na linuxie jesteś)
w konfiguracji sieci ustawić na sztywno statyczne ip
tzn.

ip : ip serwera
gateway: ip z końcówką 254
maska /32
  • Odpowiedz