Wpis z mikrobloga

@marryb103: zmotoryzowany? Zanim się zdecydujesz, wybierz się tam rano w godzinach szczytu i zobacz, jak się fajnie wyjeżdża.

Brałam pod uwagę mieszkanie na Myśliwskim Wzgórzu, po sąsiedzku. I zmieniłam zdanie po jednej wizycie. Wszystko pogrodzone i zaczopowane pod korek. Normalnie średniowieczne Włoch, każdy kawałek gruntu ufortyfikowany.
@marryb103: to okolice zasiedlone przez stosunkowo młode małżeństwa z dziećmi, wiec 7.30 wiozą potomstwo do szkół. Przed siódma nie sprawdzałam, ale ogólnie ruch w Gdańsku nasila się później. Po dziewiątej nadal może być ciasno ale lżej niż przed.

No i powrót z pracy, warto zobaczyć sobie ruch na trasie na mapach googla, kiedy jest największe zagęszczenie i gdzie. Roweru nie sprawdzałam, ale mam nadzieję, że masz kondycję, bo po pracy będziesz
@marryb103 mieszkam na KW. Szadółki czuć rzadko. Samoloty słychać często. Jak wyjedziesz autem o 7:00 to 7:25 jesteś we Wrzeszczu. Bulonska się trochę przytyka jak otworzyli Adamowicza, ale da radę żyć. Osiedla ogrodzone ale to dobrze, bo z parkingami słabo. Blisko do lasu i innych biedronek.
@marryb103:
Mieszkam na Myśliwskiej, może maksymalnie raz na miesiąc coś jest czuć, ale to i tak nieporównywalnie mało niż smród, który na wiochach wywołują domowe spalarnie wszelkich śmieci.
Cenowo chyba najlepiej jest na Niepolomickiej. Tam się zdążają korki, ale jedynie przy wjeździe na świętokrzyska i na samej świętokrzyskiej. Da radę wyrwać za 6k/metr nawet. Jest już klepnięta budowa nowej świętokrzyskiej więc niedługo będzie i z dojazdami lepiej