Wpis z mikrobloga

pora na inspirujący wpis :D wygląda na to, że moja przygoda z tinderem się kończy (mam nadzieję, że na zawsze). Poznałem cudowną dziewczynę, 3 randki w 5 dni, był seks,wielka fascynacja po obu stronach. Mam 172cm i jestem zwyklym normikiem xD. Po tylu próbach i załamkach wreszcie mi się udało poznać kogoś wartościowego kto również będzie mną zainteresowany.

Uwierzcie w siebie i życzcie mi powodzenia, Wam też życzę.
#tinder
  • 52
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: Ale o jakim charakterze piszesz, jak mirek stwierdził, że "Kobieta jeśli jest szczupła może mieć 80proc facetów", nic o charakterze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten straszny charakter kojarzy mi się z chamską patusiarą albo jakąś roszczeniową księżniczką, a taka na pewno nie jestem, bardziej introwertyczna szara myszka dla anonka z dziwnymi zainteresowaniami. Nie wziąłeś pod uwagę tego, że przyczyną może być np. przeciętna lub brzydka
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: Spermiarzy znam tylko z opowieści na wykopie, nigdy żadnego nie poznałam. No, w podstawówce miałam takiego kolegę, ale to trochę dawno temu, no i czasem panowie 60+ mówią mi komplementy xD Może spermiarze startują do tych ulanych, bo myślą, że będą mieli większe szanse. A ja jestem tak pośrodku, zbyt przegrywowa dla normików, zbyt normicka dla przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziwne, w sensie nietypowe
  • Odpowiedz
napisz, że potrzebujesz faceta do rozmów bo jesteś samotna, to się zlecą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Curus_Bachleda: To zadziała na pewno, trochę tu takich ludzi siedzi, wystarczy popatrzeć na komentarze pod pokazmorde różowych xD Na razie mi dobrze tak jak jest, irytuje mnie tylko to gadanie, że wystarczy być szczupłą, wystarczy mieć tzipę, kobiety mają łatwe życie i tego typu rzeczy, które często pojawiają się na
  • Odpowiedz
dodatkowo możecie mówić co wam na wątrobie leży a facetowi nie wypada ¯_(ツ)_/¯


@Curus_Bachleda: Jak nie wypada, kto tak mówi? Społeczeństwo? I po co faceci się tym przejmują? Jak ma się kogoś zaufanego, to można z nim gadać o wszystkim. Wkurza mnie coś takiego, mężczyzna też człowiek i też ma słabsze chwile, ba, nawet może płakać, jeśli chce.
  • Odpowiedz