Wpis z mikrobloga

pora na inspirujący wpis :D wygląda na to, że moja przygoda z tinderem się kończy (mam nadzieję, że na zawsze). Poznałem cudowną dziewczynę, 3 randki w 5 dni, był seks,wielka fascynacja po obu stronach. Mam 172cm i jestem zwyklym normikiem xD. Po tylu próbach i załamkach wreszcie mi się udało poznać kogoś wartościowego kto również będzie mną zainteresowany.

Uwierzcie w siebie i życzcie mi powodzenia, Wam też życzę.
#tinder
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fifka23: @RoastieRoast: @Yaskier92: @ghandi92:

wartościowa w sensie, że jest totalnym przeciwieństwem "netflix & chill", jej życiorysem można by obdarzyć kilka osób, można z nią porozmawiać na wszystkie tematy i nie tylko powierzchownie. Wiem co piszę, bo mam w miarę duże doświadczenie na tinderze, żadna nie może się z nią równać. Co do tego seksu to wiem jak to może wyglądać ale tak jak napisałem
  • Odpowiedz
@TonyP: po 5 dniach od razu zakładasz, że jesteście razem na zawsze i wiążesz się z nią na wyłączność? człowieku ty nawet jej dobrze nie znasz, nie widziałeś jej podczas okresu czy bólu głowy a od razu pakujesz się w związek na wyłączność. Życzę powodzenia ale to może #!$%@?ąć jak ona uzna, że jesteś po prostu fajnym chłopakiem, a ty już teraz uważasz, ze to najlepsze co cię w życiu
  • Odpowiedz
@JimNH777: lol przecież ze dwa razy napisalem, ze nie mysle co bedzie, cieszę się chwilą. Nie mam 16 lat.
@RoastieRoast: po prostu, dziewczyna zaczynała od totalnego zera i dzięki swojemu talentowi i pracy do czegoś doszła. Pracowała przy rzeczach które nie znajdziesz na pracuj.pl, tyle powiem ;)
@ghandi92: skad wiedziales ??? nie xD

@elozapiekanka: xD
  • Odpowiedz
Idź do klubu i policz ile kobiet ci postawi drinka


@elozapiekanka: Przypuszczam, że zero, no chyba że byłby to klub dla lesbijek.

Kobieta jeśli jest szczupła może mieć 80proc facetów


@elozapiekanka: Czy to dane opracowane przez słynny Instytut Danych z Dupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem szczupła i jakoś tego nie zauważyłam, w ostatnich latach jeśli chodzi o podryw, to spotykałam się głównie z
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: n to jednak wychodzi na moje
to idz do klubu i obal moja teze bo nie potrzbea robic badan rynku zeby dojsc do takeigo zwiazku
to zaloz tindera - jezlei dluzje niz 3 msc nei znajdziesz faceta to raczej z tb jest cos nie tak
moze jestes gruba i masz 30 lat ew to dziecko z poprzedniego zwiakzu ma cos do rzeczy?
  • Odpowiedz