Wpis z mikrobloga

Jak już każdy wie Marek jest w Częstochowie w ramionach innego strimera kazał mu się ze mną połączyć
pisałem komentarz w sprawie kontaktu został opluty więc biorę sprawy w swoje ręce
Na streamie w poniedziałek zbieram na podróż do Częstochowy zrobimy 3 dniowy Stream z poszukiwań naszego ulubionego bohater czy uda się go odszukać? oby tak trzeba odbić Mareczka.
"Czy jest ciemno czy jest jasno Wisła płynie przez moje miasto" Marek Walusiak
Lokalizację ronda pomógł odszukać nasz ukochany dwa palce w natalce
#dwapalcewroc
#dwapalcewnatalce
  • 19
Ocho, kolejny sposób na żebractwo. W taki sposób, jak pojechał do Częstochowy, niech też wróci. Co to za problem dla menela wsiąść w pociąg i przyjechać do Warszawy? Żadne kary za brak biletu mu przecież niestraszne, bo i tak ich nie spłaci. Wstydu i godności też nie ma. Zresztą kogo, poza "gaz - patrycją" obchodzi ten mitoman i dzieciorób?
A jeżeli pejsaty jest tak tępy, że nie może drogi znaleźć na dworzec, to niech mu "dzieci Mokotowa" :D pomogą i po niego przyjadą, albo jego koledzy gangusy (urojeni). Proponuję np. Barneya od Konona. Nie dość, że dziecko Mokotowa, do tego pseudo git, jak pejs Walusiak i jeździ po Polsce bez celu dla atencji. :D
Ty Patrycjo lepiej zbieraj pieniądzs na kardiologa, by Ci leki ustawił dobrze, bo ciągle czerwony od ciśnienia
@Lordzik: akurat nie wiem jak to jest, gdyż nie szukałem nigdy kumpli wśród bezdomnych, w żadnym nie dostrzegałem przybranego ojca, nie jestem też mysofilem. :D Podejrzewam, że "alfons z Bielska" od majora suchodolskiego bardziej mógłby Cię zrozumieć. :D
Mimo to przekonany byłem, że "kierownikiem" nazywa menel tego, od którego chce wysępić pieniądze, ale jak widać świat co raz bardziej na głowie staje i wszystko się zmienia. :D
@korf1: Zawsze mnie rozbawiało jak do mnie mówili kierowniku xDD to sam zacząłem tak mówić
Powiem tak ja bardzo się przywiązuję do ludzi i nie traktuję ich z góry nikogo a jeśli mam opcję teraz pomocy chociaż jednemu to czemu nie Marek rozbawiał dużo ludzi widać że strimy go cieszą jak przychodziłem do niego prywatnie na fajka cały czas o tym samym odpalaj odpalaj Beatka poszła na dobrą drogę pracuje ma
@Lordzik: oby Tobie miał kto pomóc za jakiś czas. :)
Twój cyrk i Twoje małpy (dosłownie). Pejsaty mitoman tyle samo ludzi rozbawiał, co i wkurzał. Ja np. z tego powodu przestałem oglądać Twoje streamy z miasta, bo miałem dość typowego pijackiego psycho - mitomana z wywalonym w kosmos ego z kilkoma tekstami na krzyż do tego zazdrosnego i chcącego mieć monopol na streamy. Takiemu Faraonowi (numer jeden jak dla mnie) np
@Lordzik:
Beatka pracuje i ma mieszkanie. Może tak, może i nie. Jakoś trudno mi uwierzyć, że menelica z takim głosem poszła do pracy i np. wynajmuje mieszkanie i przestała chlać. Napisz jeszcze, że kupiła pent house na miasteczku Wilanów i dojeżdża do korpo na Służewcu. :D pewnie siedzi dalej u starego/ ojczyma ( czy kogo ona tam miała) albo władowała do kogoś tyłek do czasu aż ją nie wywali.
Nie mniej
@korf1: Przyszła do mnie się pożegnać do pracy wiem gdzie pracuje co robi zawsze możesz sam zweryfikować a po 2 po co mam kłamać ? XDD ja jej życzę jak najlepiej wyjście z ulicy jest w #!$%@? ciężkie i trzymam kciuki