Wpis z mikrobloga

Cześć, orientujecie się jak to jest z automatycznym przedłużeniem umowy, jeżeli nie złożę ani wypowiedzenia ani chęci przedłużenia? Chodzi o to, że teraz mam zajebisty pakiet, w cenie 89 zł mam już Polsat Sport Premium i Eleven Sporty + oczywiście internet i TV i zależy mi żeby taki pakiet został właśnie z tymi sportowymi kanałami. Z tego co się orientuje przedłuża się to wtedy automatycznie tylko nie wiem czy nagle mi nie przyjdzie rachunek na 300 zł za te eleven i polsaty? Bo często firmy praktykują coś takiego, że mamy kanały w promocji za 0 zł jak ja, ale jest przekreślone z jakiejś absurdalnej kwoty i ta kwota potem wskakuje? Czy jak nic nie będę robił to dalej będę miał jak w promocji?
#upc #sport #telewizja #internet #elevensports #polsatsport #pytaniedoeksperta #kablowka #pytanie
Faraon_Sramzes - Cześć, orientujecie się jak to jest z automatycznym przedłużeniem um...

źródło: comment_1598388108bOuPIwBAp2jRIFecHSwSfL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
zacznij od przeczytania umowy.


@kozaznosa81: To wiem, no i jak w umowie mam np Eleven Sports przekreślone 40 zł na 0 zł i zapis
"Umowa Abonencka zawarta na czas określony ulega przedłużeniu na czas nieokreślony,
zgodnie z warunkami przewidzianymi dla danej Usługi w Cenniku, o ile Abonent nie złoży na
piśmie przeciwnego oświadczenia woli w terminie 7 dni przed upływem
  • Odpowiedz
@Faraon_Sramzes: zadzwon na infolinie i zapytaj wprost, co po zakonczeniu okresu umowy i jak wygladaja platnosci.

W orange po koncu umowy, znikajanci wszystkie znizki i promocje, wiec umowa na czas nieokreslony,ale w moim wypadku abo rosnie 2x.
  • Odpowiedz