Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Im więcej jeżdżę (w połowie września minie 15lat), tym jeżdżę wolniej, na coraz mocniejszych sprzętach.

  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: Może to głupie, ale oglądnięcie kilku filmików na liveleaku jak zbierają gościa łopatą z asfaltu daje do myślenia. Nawet oglądanie najłagodniejszych kolizji już bardzo dużo daje i wiele sytuacji można na drodze uniknąć.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: ogólnie puszczanie ofiar wypadków komuś kto uczy się jeździć można porównać do pokazywania zastrzelonych policjantów na służbie w akademii policyjnej. Strach to strach, i nie działa dobrze na kierowcę w żadnym przypadku. Nie mylić z rozsądkiem.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: Z tego co czytałem jechali pod słońce, pierwszy spanikował i nie domknął zakrętu, u drugiego zadziałała fiksacja wzroku - jedziesz tam, gdzie patrzysz. Na liveleaku jest kontynuacja tego filmiku, w którym są pokazane rozczłonkowane kończyny.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: dawno temu w odległym internecie a dokładniej na rotten.com widziałam zdjęcie gościa z odłamana szczęką. Zwisała mu i dalej był żywy.... Miałam chyba 10 lat i nie mogłam się parę dni po tym widoku ogarnąć
  • Odpowiedz