Wpis z mikrobloga

@Paviarotti: kupiłem suito. Sprawuje sie swietnie - przeechalem dopiero 26h - zero bicia, zero problemow z komunikacja. Robie własne treningi wgrane do apki myEtraining, jakoś nie zapałałem miłością do Rouvy i Zwifta. Pomiaru mocy nie mam więc nie wiem jak z dokładnością wskazań, niemniej na tryb EGR nie narzekam.
Ale jesli nie kupiles do tej pory to bym sie wstrzymal do przyszlego roku, ceny obecnie są krótko mówiąc chore...
  • Odpowiedz
@lukaszzz: oo to super. Właśnie najarałem się mocno żeby trenować zimą co by formę ogarnąć na wiosnę i szkoda mi trochę czekać. Niestety widzę, że Suito 3199, a Direto na przykład tylko 3299 (plus kaseta 150). Trzeba będzie jakoś przeboleć :(
  • Odpowiedz
@Nelson2004: trenazer jest idealny by hobbystycznie pokrecic przed/po pracy. Najglosniejszy jest... naped. Zero problemow z lacznoscia do tej pory. Jezdze w znakomitej wiekszosci programy treningowe w trybie egr. Nie mam usystematyzowanych treningow wiec nie licze na wzrost ftp (mam ok 3W/kg).
Zona sie wkrecila i tez czasami jezdzi na rouvy lub interwaly
Zakup polecam, szczegolnie jesli masz opcje raty 0%. Dzieki trenazerowi nie roztylem sie siedzac w domu i nie stracilem
  • Odpowiedz
@lukaszzz: właśnie po zmianie pracy mam mało czasu żeby pojeździć po górach w mojej okolicy. Dlatego chce zakupić, żeby nawet sobie w nocy pokręcić. Bo tak to mi rower kurzy się w piwnicy :D

Zawsze na początku sezonu mam pierwszy miesiąc kryzys, żeby wyjechać na nieco większą górkę, a później już leci lekko :) Chciałbym tego już unikać hehe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nelson2004: direto xr, jest spoko :) boje się tylko żeby się nie zepsuł, bo często widać na fejsbukach ze ludzie maja problemy. Teraz widziałem że jest wysyp nowych w dobrych cenach, jak brałem to chodzil kolo 3,6k
  • Odpowiedz