Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: zaden lek nie sprawi ze natychmiastowo bedziesz mial jakies uboki , to ze lek ,,dziala'' na organizm to nie znaczy ze wystopia uboki bo to dwie rozne rzeczy. minelo zbyt malo czasu zeby wysapily uboki , poza sfera psychiczna bo to tutaj bym sie dopatrywal twoich ubokow :D dodatkowo straszysz ludzi , juz nie mowiac o tym ze to moze byc trolololo ;) ludzie sa po 15 lat na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koala667: nie troluję, wrzucałem tu wczoraj zdjęcie swoich Proscarów

Finasteryd działa bardzo szybko i to odczucia nie tylko moje ale i sporej liczby użytkowników reddita i hairlosstalk

Zresztą spójrz na ten wykres co wstawiłem, już jeden dzień po podaniu stężenie DHT w surowicy spada bardzo dużo
  • Odpowiedz
@Renifer60: wiekszosc ludzi bioracych nie ma z tym lekiem problemow i takie sa fakty , gdyby bylo inaczej to by sie firmie farmaceutycznej nie oplacalo tego leku produkowac od 30 lat , i tak to wyglada od strony praktycznej. To ze na ciebie cos nie dziala to nie znaczy zebys innym wmawial ze skoncza tak jak ty , twoja postawe bym nazwal trolowaniem juz bardziej bo uzywasz pojedynczych wyrwanych z
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: wyluzuj u mnie przez pierwsze 3 góra 4 tyg odczuwalem jakies klucia w cyckach a od tamtej pory juz nic a biore z dobry rok taka sama dawke 1mg co drugi dzien. Na poczatku tez moze pala nie stawala jak wczesniej ale to mogla byc tez psychika bo tez sobie wkrecalem teraz jak biore ten lek jak cukierki i nie mysle o nim o skutkach ubocznych to palka staje
  • Odpowiedz
@koala667: to nie ja od kilku miesięcy zachwalam lek hormonalny który najczęściej powoduje problemy i zdecydowana większość lekarzy ostrzega przed jego stosowaniem. Nawet jestem z tych co się dziwią że ktoś nawet tego nie spróbuję. Zresztą, ja na wykopie prawie nie odwiedzam tych tagów.
Nie wiem kto miałby mi płacić za jedną negatywną opinię. Bardziej bym doszukiwał się tego u kogoś kto poleca preparat o złej renomie albo nawet podejrzewał
  • Odpowiedz
@Renifer60: piszesz bez ladu i skladu , o 100 roznych rzeczach , twoje posty bazuja glownie na twoich uczuciach a nie na zadnych faktach i statystykach . Wiekszosc lekarzy nie ma problemu z finasterydem i takie sa fakty , gdyby bylo inaczej to ludzie by nie mieli szans go dostac i po czasie by pewnie lek zostal wycofany z rynku bo nie robi sie czegos co ma problem ze zbytem,
  • Odpowiedz
piszesz bez ladu i skladu , o 100 roznych rzeczach , twoje posty bazuja glownie na twoich uczuciach a nie na zadnych faktach i statystykach


@koala667: tak, bo ty za każdym razem podajesz źródło. Obiektywnie stwierdzam że należy spróbować fina ale jeśli nie ma się przeciwwskazań zdrowotnych. To co piszę to własne odczucia które nie są negatywnie nacechowane i zauważ brak emocji z mojej strony. Piszę co wiem po przeczesaniu wykopu, reddita, kilkunastu stron, badań i byłem u trzech lekarzy. Każdy z nich ostrzegał że biorę na własną odpowiedzialność i trzeba być ślepym żeby bezkrytycznie uważać że obniżenie DHT nic kompletnie nie zmieni w organiźmie.

Wiekszosc lekarzy nie ma problemu z finasterydem i takie sa fakty , gdyby bylo inaczej to ludzie by nie mieli szans go dostac i po czasie by pewnie lek zostal wycofany z rynku bo nie robi sie czegos co ma problem ze
  • Odpowiedz