Wpis z mikrobloga

@Greiz: dla mnie PH V to mistrzostwo jak za taką kasę. Oczywiście piszę to ze świadomością, że chodzi tu o mistrzostwo w kopiowaniu BR540. Nie polecam kupować w ciemno bo nie wszystkim taki zapach będzie odpowiadał. Mi pasuje i noszę nawet do biura (mimo że słodziak).
@Zimnok: co do damskości tego zapachu to uważam, że jeśli jesteś hetero, a przy tym masz styl taki hmmm metroseksualny, to - w mojej ocenie - lepiej tego zapachu nie nosić. Jeśli zaś nie masz problemów z męskością to wal jak najbardziej ! Dostałem za niego kilka komplementów od różnego wieku koleżanek z pracy. Dla odmiany mojej żonie się nie podoba - otwarcie kojarzy jej się z gabinetem dentystycznym, a rozwinięcie
via Android
  • 0
@fryco @FELIX90 Znacie coś co próbuje udawać mfk oud kurkdjian w śmiesznych pieniądzach ? Dla mnie ten zapach to jest coś niesamowitego i mógłbym go nosić w każdym sezonie ;D
Ostatnio przerzucałem rzeczy w szafie i szalik nadal było czuć MMM :-)
via Android
  • 1
@FELIX90 @fryco Moje odczucia 1. Rich warm addictiv bardzo fajny przypomina mi świeższego brata pdm Herod 2. Intense Darek exclusive to taki jeszcze bardziej męski layton z tytoniem ;) 3. PH V tutaj są mega parametry 2 psikniecia to max Dla mnie lekko mdlacy później robi się tylko lepiej może służysz jako dodatek do dowolnego letniego zapachu jako jeden strzał na klatę :) Prze chwilę miałem. PH V + rich warm i