Wpis z mikrobloga

Widzieliście co jest teraz w modzie na fb? Całą tablicę mam zasypaną zdjęciami kobiet, ktore podkreślają w każdym wpisie, że WSZYSTKIE są piękne i w ogóle cala akcja ma wydźwięk jakby to ta płeć była uciemiężona w tym kraju i faceci szydzą, lub odrzucają te, które nie wpisują się w kanony piękna.

Tak, dokładnie tak jest, przecież to faceci odrzucają kobiety ze względu na wzrost, na ktory nie miały wpływu, czy inne czynniki NIEZALEŻNE od nich. A nie, sorry, jest na odwrót XDD

A warto wspomnieć, że w tym kraju, który tak nienawidzi kobiet, to kobiety mają niższy az o 5 lat wiek emerytalny, mimo że żyją dłużej od mężczyzn. 7 czy 8 przypadków samobójstwa mężczyzn przypada na 1 kobiet.

Oczywiście ta cała akcja jest dedykowana tylko facetom atrakcyjnym, bo to oni osmielili sie miec tez wymagania (w ogole nie porównywalne do wymagań praktycznie każdej kobiety) i te naprawdę brzydkie są sfrustrowane, że żaden facet (oczywiście powyżej 7/10) nie jest nimi zainteresowany. Mimo że, co pokazują wszelkie badania z portali randkowych, takie kobiety również mają okazywane zainteresowanie.

Lecz to poraz kolejny pokazuje, że płeć przeciwna tymi nieatrakcyjnymi po prostu gardzi i nie uznaje ich nawet za mężczyzn.

Jednakże z podziwem patrzę na to, jak kobiety potrafią się jednoczyć. Gdyby jakiś dajmy na to niski facet zaczął taką akcję z wydźwiękiem, ze nie ważne, czy niski czy wysoki, bo i tak jesteśmy wszyscy piękni, to zostalby zlinczowany nie tylko przez kobiety, ale również przez duże grono facetów. Także doprowadziłoby to do tego, ze taki niski typek w konsekwencji popełniłby samobójstwo, bo lincz przychodzilby mu w powiadomieniach pewnie codziennie.

A jak to wygląda u was? Również fb jest cały tym zasypany?

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #przemyslenia #facebook
wilhelm99 - Widzieliście co jest teraz w modzie na fb? Całą tablicę mam zasypaną zdję...

źródło: comment_15983382112iCtJ8WHJgRpODQCpPqSO9.jpg

Pobierz
  • 14
Całą tablicę mam zasypaną zdjęciami kobiet, ktore podkreślają w każdym wpisie, że WSZYSTKIE są piękne


@wilhelm99: Laski są piękne ale my Polki to już chyba przesadziłyśmy xDD

to kobiety mają niższy az o 5 lat wiek emerytalny, mimo że żyją dłużej


@wilhelm99: I statystycznie każdy Polak dopłaca do ich emerytury 150 tysięcy złotych. Krócej pracują, dłużej żyją - panie gorzej mają niż z Korei Północnej ( ͡° ͜ʖ
@wilhelm99: Może i trochę jakiejś sztucznej empatii te kobiety ukazują ale główny cel to moim zdaniem znowu szukanie atencji i akceptacji. "Każda z nas jest piękna. Zero krytyki" czyli nawet gdyby najbrzydsza kobieta na świecie została nominowana to i tak jest piękna... Ostatecznie prowadzi to do wyimaginowanego obrazu na temat własnej osoby, często do wybujałego ego itp.
Skoro nominują kogoś i wrzucają to na FB czy tam gdzie to chyba czytają. A jak nie to po co wrzucać? Niech se to zdjęcie czarno białe na tapetę ustawi.
@wilhelm99: Większość lasek ma tak dużo kompleksów, że się przez takie coś lepiej czują. Większość mężczyzn takie coś bawi. Dlatego widzisz takie coś wrzucane przez kobiety.
Wrzucają to te z kompleksami zwykle :p
@wilhelm99 ja zawsze leciałam na charakter - nigdy nie zakochałam się w facecie, który na pierwszy rzut oka był dla mnie przystojny. Zawsze było tak, że poznawałam kogoś przeciętnego, zakochiwałam się dopiero po poznaniu go.