Wpis z mikrobloga

@ThatGuyIvory: Drogie Mirku, potrzebuję rady w sprawie roweru. Rozglądam się za niedrogim #ostrekolo, budżet max. 2k. W temacie jestem zielony. Myślicie, że w tym budżecie mogę uderzyć do np. Antymaterii i coś złożyć? Czy może szukać używek po sieci?
Poczytałem trochę waszych komentarzy pod postami, podobno większość gotowców można sobie z góry odpuścić. Znalazłem w necie używkę Polki za 1,2k - nówki od nich rzekomo też nie warto, ale ramy chyba z cro-mo klepią, więc może w tej kasie już warto? Może rzuciły się Wam w oczy jakieś ciekawe używki ostatnimi czasy?
Wiem, że najlepiej byłoby złożyć samemu i jak hobby siądzie to z drugim tak pewnie właśnie zrobię, ale na razie nie mam specjalnie na to czasu ani wiedzy żeby z głową części dobrać.
Jak macie do polecenia jakiś sklep w Wawce który w tym budżecie by złożył coś znośnego to dajcie znać.

Dzięki!

#ostrekolo #fixedbike #fixie
  • 4
@szczypek45: Fajno, dzięki. Widziałem te ramki polecane kilka razy i spoko by było znaleźć coś właśnie na dobrej ramie, a potem ewentualnie w miarę potrzeb coś pozmieniać. Rower potrzebny mi do rekreacyjnego śmigania po mieście z A do B, ta torowa rama to nie będzie trochę za dużo?
@ThatGuyIvory: dobrze kombinujesz, drugi rower ogarniesz bardziej pod siebie, bo będziesz wiedział czego od niego oczekujesz. Nie musisz się znać na mechanice rowerowej, wystarczy, że będziesz wiedział co do siebie pasuje, żeby było kompatybilne i cieszyło ciebie. Profesjonalny warsztat, który to złoży dla ciebie to skarb, nie wiem skąd jesteś, ale w Krakowie znam jeden.
@system_shock: Tak też właśnie chcę zrobić - na razie mam określony budżet, chciałbym spróbować ostrego i potrzebuję teraz dobrego miejsca w Warszawie które to ogarnie. W grę wchodzi też używka na dobrej ramie - wtedy z czasem jak zdobędę trochę doświadczenia to podmienię niektóre części na te, które bardziej mi pasują.