Wpis z mikrobloga

Mam takie przemyślenia, może mądre może głupie, nie wiem.
Różowym owszem, jest łatwiej w życiu pod wieloma względami, w sumie to pod większością względów, ale pod jednym jest trudniej.
Zawieranie nowych znajomości w celu poznania kumpli/kumpelek/przyjaciół i przyjaciółek jest katorgą.
  • 114
  • Odpowiedz
  • 1
@Paula_pi: A to jest druga strona medalu. Miałam paru przyjaciół, którzy przestali nimi być jak zaczęli się z kimś spotykać. Najgorszy przypadek, przyjaźń 9 lat, a jego nowa laska i tak ubzdurała sobie, że coś z tego może być xd


@Lililijka A polski facet oczywiście musiał iść pod pantofel bo to mu się wydaje normalne. Jak w większości polskich rodzin facet ostatecznie robi to co chce żona - często
  • Odpowiedz
  • 1
Kolegów sama nie mogę, bo się w każdym zaraz #!$%@? :|


@hipotrofia Nie pisz tego głośno bo za chwilę będziesz mieć dużo propozycji koleżeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Al-3_x ja mam, jedyny minus, że mieszka w warszafce.
@Lililijka trzeba powiedzieć, że koledzy geje, to naprawdę super koleżanki.
A przemyślenie wydaje mi się całkiem trafne. Ja osobiście nie mam gdzie poznać nowych ludzi. Pracę mam stałą, w dodatku pracuję w niej sama na każdej zmianie, to w odróżnieniu do np. męża nie jestem oblegana koleżankami, które organizują jakieś wypady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na studiach
  • Odpowiedz
  • 2
@Paula_pi Problem jest głównie według mnie w relacjach damsko-damskich miedzy sobą rozmawiacie normalnie a za plecami pełno jadu,zawiści i obrabiania dupy facet jeśli kogos nie lubi wódki z nim nie pije i sie sztucznie nie uśmiecha poprostu albo mu to powie albo dadzą sobie w morde.
  • Odpowiedz
  • 1
@Paula_pi Akurat wśród moich koleżanek tych inteligetniejszych co mają dobra pracę są ambitne i nie żyją tylko instagramem i rozmową o markowych ciuchach to większosc z nich obraca sie w gronie głównie facetów a na pytanie dlaczego tak jest część z nich mowi ze miedzy kobietami jest ciężko sie dogadać fochają sie o byle gówno, ciągle im cos nie pasuje a z własną inicjatywą nigdy nie wychodzą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lililijka: O widzisz. Też bym chciał mieć sobie koleżanki, które nie gadają cały czas o chłopakach i romansach. Żeby można było wyjść na piwo itp. Ale takich jak ty to ciężko spotkać. Dziewczyny raczej się trzymają z dziewczynami. No i mi też nie jest łatwo o znajomości tak ogólnie, introwertyk jednak. No szkoda, że tak trudno kogoś poznać i to sie raczej dla mnie nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Lililijka: Naprawdę sądzisz, że problem znalezienia przyjaźni wśród przeciwnej płci dotyczy tylko kobiet? ( ͡º ͜ʖ͡º)
I próbujesz powiedzieć, że łatwiej mężczyznom, bo masz takie, a nie inne hobby. Odwróćmy sytuacje: Facet heteroseksualny z zainteresowaniami: kolekcjonowania Barbie, oglądaniem programów o modzie i tancerz baletowy, czyli typowe damskie sprawy. Znalezienie mu przyjaciela, kumpla pod względem zainteresowań może być trudne, natomiast przyjaźń z kobietą będzie trwała dopóki
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: No to może dodam że nie dotykam facetów xd czesto słyszę że jestem nietykalska nawet po kolezensku więc to nikomu nie przeszkadza zeby miec pretensje ze nie chce im skakac po #!$%@?. Jestem zachwycona tym co mam i nie musze nikogo kokietowac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaplanka: Nie wiem. Ja tam bym nie oczekiwał chłopczycy za koleżanki. Raczej kogoś kto nie boi się męskiego towarzystwa i nie gada cały czas o butach. Czasem przecież mogę pogadać i o typowo damskich tematach. Ale im się jest starszym tym trudniej kogokolwiek poznać.
  • Odpowiedz