Wpis z mikrobloga

Mam takie przemyślenia, może mądre może głupie, nie wiem.
Różowym owszem, jest łatwiej w życiu pod wieloma względami, w sumie to pod większością względów, ale pod jednym jest trudniej.
Zawieranie nowych znajomości w celu poznania kumpli/kumpelek/przyjaciół i przyjaciółek jest katorgą.
  • 114
  • Odpowiedz
@daddyissues_:
czasem dziewczyna specjalnie robi coś ala flirt, żeby podbić sobie ego

a ogólnie to nie chce nawet liczyć ile problemów by zniknęło z świata, gdyby ludzka seksualność zniknęła lub została lepiej skonstruowana
  • Odpowiedz
@Lililijka: No, zajebiście. Kazdemu się podobasz, to musi być jakiś koszmar. Ciekawe jak to jest jak ludzie kompletnie mają cię w dupie i do tego nikomu się nie podobasz. Na pewno fajnie, jedna z drugą w skórze przeciętnego chłopa by się po tygodniu #!$%@?ła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lililijka: To nie jest tak, że różowym jest trudniej. Generalnie im jest się starszym tym ciężej znaleźć znajomych. Też takie gadanie, że mężczyźni zawsze chcą coś więcej xD
  • Odpowiedz
Nie ma #!$%@? szans żeby dziewczyna przeciętnej urody i wyżej mogła mieć kumpla-faceta, nie-geja


@szzzzzz:

Ja jestem takim facetem. Jestem stały w uczuciach, więc gdy jestem w związku, nie ma szans, żebym dobierał się do innej kobiety, albo pozwolił im na to. Nawet pod wpływem alkoholu i mocniejszych używek. Czasem nawet mi trochę smutno, że nie można żyć wg. rosyjskiego przysłowia, ale na dłuższą metę, posiadanie kogoś tylko dla siebie
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa:
No to przeciez wychodzisz gdzies gdzie lubisz i tyle. Ja raz sam wyszedlem na impreze techno, efekt jest taki ze mi doszlo z 40 nowych znajomych (wiadomo nie jacys bliscy kumple, bo mam swoich, ale z paroma mozna wyskoczyc).
  • Odpowiedz
@Lililijka Nie ma #!$%@? szans żeby dziewczyna przeciętnej urody i wyżej mogła mieć kumpla-faceta, nie-geja. Po prostu nie. Zawsze chodzi o "coś więcej"


Oczywiście, że można. Nie umiem spojrzeć na chłopców, których znam od dziecka w kategorii innej niż kolega, myślę że z wzajemnością. Przyjaźń tez jest możliwa, mam ziomka, którego znam od 17 lat, jest przystojnym i fajnym facetem, ale kompletnie nie wyobrażam się że moglibyśmy być razem i on
  • Odpowiedz
  • 0
@Lililijka Prawda. A powiedziałbym, że jest gorzej niż bylo i trend się utrzymuje. Czytałem, że w niektórych korporacjach na zachodnie to faceci dostali instrukcje aby nie przebywać w pokoju sam na sam z kobietą. Po co prowokować #metoo... Więc kurde jak w takich warunkach się kolegować? To oczywiści dość skrajny przypadek ale trend jest widoczny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz

Przeciętny facet nie ma szans na związek bez potężnego pajacowania i mnóstwa nieudanych prób, z tego to wynika.

My chcemy związków, bo mamy na to bardzo małe szanse, a wy nie chcecie związków z nami, bo macie tych szans za dużo.

Syty głodnego nie zrozumie.


@greyson: to gurwa
  • Odpowiedz