Wpis z mikrobloga

Mam takie przemyślenia, może mądre może głupie, nie wiem.
Różowym owszem, jest łatwiej w życiu pod wieloma względami, w sumie to pod większością względów, ale pod jednym jest trudniej.
Zawieranie nowych znajomości w celu poznania kumpli/kumpelek/przyjaciół i przyjaciółek jest katorgą.
  • 114
  • Odpowiedz
@Lililijka: @Napletes: chcesz poznać kumpla on myśli o ruchaniu.
Chcesz się kolegować z typem z pracy co ma żonę ona myśli ze jesteś jego kochanką wiec zabrania się spotykać
Koleżanki z pracy to zołzy widza w tobie konkurencje
Maskara normalnie
  • Odpowiedz
@Napletes: @Graner Moje zainteresowania są dosyć męskie gry, kiedyś piłka, teraz bardziej f1, więc z dziewczynami mam mniej tematów do rozmów, zawsze trzymałam się bardziej z chłopakami. I własnie zazwyczaj od słowa do słowa kończy się tak, jak napisał @Puszkus że jednak chcą czegoś więcej XD
  • Odpowiedz
@Lililijka: właśnie tak sobie wymyśliłam, że bym chciała znaleźć przyjaciółkę. Bo chłopca to ciężko a przyjaciółka to spoko sprawa. Ale weź znajdź, jak baby to zołzy albo głupie są i nie znają memów albo coś.
Cienszko
Kolegów sama nie mogę, bo się w każdym zaraz #!$%@? :|
  • Odpowiedz
@hipotrofia: Ja mam dwie przyjaciółki + siostrę, ale i tak chciałabym zawierać nowe przyjaźnie.
Także jakby co to lubię f1, jednorożce i bycie miłym dla wszystkich ( )
  • Odpowiedz
@Paula_pi: A to jest druga strona medalu. Miałam paru przyjaciół, którzy przestali nimi być jak zaczęli się z kimś spotykać. Najgorszy przypadek, przyjaźń 9 lat, a jego nowa laska i tak ubzdurała sobie, że coś z tego może być xd
  • Odpowiedz