Wpis z mikrobloga

@Lililijka rozmawiałam o tym ostatnio z przyjaciółką z licbazy jeszcze. Nie ma #!$%@? szans żeby dziewczyna przeciętnej urody i wyżej mogła mieć kumpla-faceta, nie-geja. Po prostu nie. Zawsze chodzi o "coś więcej"
Okropne to jest, sama miałam ostatnio taką sytuację, gdzie chłop z bloku się do mnie odezwał z prośbą (już nieważne o co chodziło, ja się zgodziłam no bo czemu nie) i wszystko super gada do mnie jak najęty dopóki nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paula_pi: no rzeczywiście dziwne, że jak gość ma żonę i dzieci to partnerka go na kawę z koleżankami nie wypuszcza xD Jeszcze jakaś stara znajoma to ok ale na pewnym etapie związku już przestaje się poznawać "przyjaciółki".
@szzzzzz

>Nie ma #!$%@? szans żeby dziewczyna przeciętnej urody i wyżej mogła mieć kumpla-faceta, nie-geja. Po prostu nie


Przeciętny facet nie ma szans na związek bez potężnego pajacowania i mnóstwa nieudanych prób, z tego to wynika.
My chcemy związków, bo mamy na to bardzo małe szanse, a wy nie chcecie związków z nami, bo macie tych szans za dużo.
Syty głodnego nie zrozumie.
Nie ma #!$%@? szans żeby dziewczyna przeciętnej urody i wyżej mogła mieć kumpla-faceta, nie-geja. Po prostu nie. Zawsze chodzi o "coś więcej"

@szzzzzz: Jest jeszcze opcja znalezienia faceta aseksualnego, ale niewielu takich jest. Nie szukaj przyjaciela w osobie, która nie ma stałej partnerki, bo facet robi się po pewnym czasie wygłodniały.

Taka sytuacja u kogoś samotnego nazywa się okazją do znalezienia sobie kogoś, a że prymitywne instynkty nasilają wraz z czasem
chcesz poznać kumpla on myśli o ruchaniu.

Chcesz się kolegować z typem z pracy co ma żonę ona myśli ze jesteś jego kochanką wiec zabrania się spotykać

Koleżanki z pracy to zołzy widza w tobie konkurencje

Maskara normalnie


@Paula_pi: @Lililijka: ale przecież w 2 stronę to działa podobnie. Masz przyjaciółkę, laska jest zazdrosna, że chcesz z nią być, ona na Ciebie leci, whatever. Chcesz wyjść z koleżanką z pracy po
Nie ma #!$%@? szans żeby dziewczyna przeciętnej urody i wyżej mogła mieć kumpla-faceta, nie-geja. Po prostu nie. Zawsze chodzi o "coś więcej"


@szzzzzz: ale wy macie ego hahahaha. Ja mam bardzo wysokie standardy w tej kwestii więc nawet jak jest "i wyżej" to najpewniej nie będę zainteresowany. Wolę być sam. Próbowałem się przełamać ale nie mogę. Laska musi mnie mocno kręcić