Wpis z mikrobloga

Mam teraz urlop i znowu całe 2 tygodnie przesiedzę przed komputerem jak na #!$%@?ę przystało. Powiedziałem ludziom w pracy że gdzieś jadę żeby przestali się mnie o to pytać i będę musiał coś wymyślić jak wrócę. Mówię znowu bo w poprzednim roku było tak samo, mimo że wszystko sobie ładnie zarezerwowałem w góry to i tak nie starczyło mi odwagi żeby tam jechać no i nie umiem mówić rodzicom że gdzieś jadę.
#przegryw #feels #gownowpis
  • 10
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: A może jednak spróbujesz się ruszyć np. w jakieś góry? Nawet miała to być jednodniowa wycieczka w towarzystwie cokolwiek sobie puścisz w słuchawkach to może trochę lepiej odpoczniesz niż wegetując w krzesełku?
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: Z jednej strony poleciłbym jechać gdzieś samemu, ale zdaję sobie sprawę, że do tego trzeba mieć odpowiednie podejście i pewnie charakter. Więc jak nie masz ochoty, to taki protip - wejdź na jakiś Wirtualny Zamość albo inne miejsce, które jest całkiem nieźle ogarnięte jako wirtualne zwiedzanie, obejrzysz sobie przy kompie, a potem będziesz mógł rzucić paroma ciekawostkami o danym miejscu w pracy xD
  • Odpowiedz