Wpis z mikrobloga

#pijzwykopem #narkotykizawszespoko. Siema,za 4 dni jade na koncert I chcialbym sie wyposazyc w zestaw setka wodki+1 paczka tabletek/syrop thio (sa to jedyne rzeczy ktorych znam sprawdzone dzialanie,a nie chcialbym pic samej wodki) co sadzicie o tym zestawieniu? P.S moge zwiekszyc ilosc kody i wodki,ale mam slaba glowe bo po samej dwusetce jestem juz mocno #!$%@? xd . jak mozecie to dzielcie sie poradami opiniami itp :)
  • 14
@al0al0: ale miks z wódą to jest #!$%@? sprawa trochę jak na ciebie wóda tak działa, ludzie u mnie 0,5 wypiją i dopiero są pijani, ale nie tak mocno. Więc jak ty po 200 jesteś #!$%@? no to przy miksie cię skasuje i tak ta seta + koda. Głupi pomysł jeść opiaty z alko, lepiej walnij te 300 kody i tyle.
@al0al0: posiadam w porównaniu do ciebie więcej niż elementarną wiedzę z biologii, chemii, farmakologii. Pewnych rzeczy nie trzeba próbować żeby wiedzieć jak to działa, ale jak cię to nie przekonuje to rób co chcesz.
@al0al0: słuchaj się kolegi powyżej, bo dobrze prawi. Jako osoba ze słabą tolerką na alko mogę Ci powiedzieć, że albo to, albo wódka. Ewentualnie koda + 1piwko jak już chcesz koniecznie alko ;)