Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@h0llow00: @Wiesieek: @Brango: @Zielony_Pio: dzięki za propozycje, ogólnie wystarczyłaby mi nawet wersja z jedną analogową (nawet samą cyfrową nie pogardzę), bo do FPS mam myślę i klawiaturę :-)

niestety Logitech WingMan Precision ma za mało przycisków (6) i trzeba się posiłkować klawiaturą do start/select
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brango: no właśnie jedyne czego się boje w używkach to nadmiernej ekspresji poprzedniego właściciela... pady d PSX i PS2 są pancerne, ale tego od PS3/PS4 bałbym się upuścić na podłogę :-)
@hiperchimera: no od ps2 byl dobry bo sam mialem te konsole ale chyba trzeba przejsciowke czy cos do komputera, nie wiem jak z tym od psx, za to kiedys pozyczylem od x360 i byl swietny a juz mial chyba pare lat. ogolem wiele osob poleca wlasnie tego od x360 do pc i mysle ze nie bez powodu
@hiperchimera: Bierz używkę od x360. Ja kupiłem nówkę jakoś rok przed premierą XBOX One. Pad nie ma ze mną łatwego życia - nie zliczę ile razy mi upadł na podłogę, był kopnięty, raz nawet wylałem na niego piwo. Nadal działa bez zarzutu.

Najlepsze w tym padzie jest to, że w grach jest automatyczne przełączenie klawiatura/pad (nie wiem jak to jest w budżetowych padach) i nie trzeba się bawić w ustawianie, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarem12: myślę też nad tym, żeby podłączyć (mam możliwość za free pożyczyć) pada od PS3 - z tego co się orientuję powinien po drobnych oszustwach z driverem działać po kablu i może przez BT :-)

@godoto właśnie o tym myślę