Wpis z mikrobloga

za ograniczonych umysłowo to uważam ludzi, którym przeszkadza to że ktoś w internecie jest miły czy kulturalny xD


@taraqui: z kolei może taka osoba jednocześnie się przywitać i od razu wrzucić coś merytorycznego, ale nie - trafiła tam przez przypadek i z nudów wrzuca byle wysryw niby kulturalne zachowanie "halo, patrzcie jestem tu, nie patrzcie kur...!" ( )

Nie uważam się za żadną alfę i omegę,
Za alfę i omegę nie, ale kompleks wyższości i tak masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Och jaki ja jestem głęboki i ponad wami, przygłupy


@taraqui: cóż, nie ma złotego środka aby wszyscy byli zadowoleni. Swoje zrobiłem - ostrzegłem przed zadawaniem się z takimi ludźmi, którzy nic do życia nie wniosą.
@rbk17: ja się zgodzę, że są ograniczeni i leniwi. Byłem na kilku grupach typu "fanklub danego modelu samochodu" i codziennie ktoś pytał o jakieś pierdoły typu ciśnienie w oponach, wymiana baterii w pilocie, ile km można przejechać na rezerwie, jak wymienić żarówkę. Takie rzeczy masz w instrukcji obsługi, a jak nie masz instrukcji to można ją pobrać z internetu, ewentualnie wpisujesz interesującą cię kwestię w google i na pewno znajdziesz. Albo
to pozostałości netykiety z for. Jesteś pewnie za młody, i mało się udzielałeś na forach w necie :p


@teperkov: Które zasady netykiety o tym mówiły? Bo nie kojarzę. Takie grzeczności spotykałem tylko na forach dla ludzi powyżej czterdziestki.
Czy Ty właśnie napisałeś, że jak dostałeś plusy na wykopie to znaczy, że masz rację. No #!$%@? odważnie.xD


@Mekki: w tym przypadku tak - ludzie wyrzucili z siebie złość i przyznali że ich to denerwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)