Wpis z mikrobloga

@iAmTS: Pokonanie #!$%@? Nuggets bez połowy obrońcy, największe osiągnięcie w tym wieku? xD
z Bartonem/Harrisem by to przegrali a tak to jakieś scierwa pokroju Portera muszą grać większe minuty to z czym do ludzi

obie ekipy to szybkiego #!$%@? w 2 rundzie tak czy siak
@Weed233: panie ja sam dawałem 4-2 na nuggets bo bez bojanka 2giego scorera. Denver przereklamowane jak Jokic, tylko jeden big jest w lidze. Co ja poradze ze nie bronią. Boston też nie ma ludzi pod koszem a #!$%@? przejsc gruby nie może i co? Smieszkuje jak było smieszkowane jak simmons punkty zdobywał w ligowych meczach.
@iAmTS: Co ty mi tu z Simmonsem wyjezdzasz? dostał podobne gówna i defensywne ameby rok temu (Nets) to też jechane było (chociaż Ci przynajmniej mieli drewniaka pod koszem, a Jokicowi się rąk nawet wystawiać nie chce xD)

Nie no, jednak taki Theis to jest poziom wyżej od kogokolwiek kogo Nuggets są w stanie na obwód wysłac, bez porównania

no i tam rostery są wyrównane, gdzie w serii 76ers/Celtics 5 z 7
@Weed233: #!$%@? jak mialo przed serią Jazz w #!$%@? dostac to wielkie Nuggets a teraz #!$%@? same parówy, jednego na łuku nie mają i juz gowno.

Nie róbmy sobie jaj, ja nie mówię o jakichś cudach, ale skończmy moze chociaz to #!$%@? ze Nuggets taka super paka, na regular #!$%@? chyba. Drugie PO z rzędu gdzie się zesrywają, w zeszłych męczli #!$%@? ze Spurs padacznym bułę.

Jokic jest wychwalany jak #!$%@?
@iAmTS: a kto się nad Nuggets spuszcza? ja się nad nimi spuszczałem ze 2 lata temu ale źle to poszło, okienko w zeszłym roku na finały konfy (moze nawet finał) #!$%@? przez brak poważnego backup C (a drugiej takiej drabinki za życia Jokica już nie dostaną) a Porter to jest typowy low IQ cymbał nad którym się spusczają janusze bo ładnie rzuca niczym ten Kewin Dziurant

Jokic gigantyczne rozczarowanie w obronie