Wpis z mikrobloga

Pytanie do graczy #csgo : ile razy spotkaliście cheatera w swoim meczu (chodzi o tryby rankingowe typu turniejowy, skrzydłowy lub strefa zagrożenia)

Ja takiego oczywistego cheatera przez kilka lat, odkąd gram w cs:go spotkałem może z 4 razy (2 na wallhacku, 1 z aimbotem i 1 ze spinbotem+wcześniej wymienione)

  • 10
  • Odpowiedz
@H4X0r3Q: w ostatnim roku może raz, albo dwa. Ale też mam konto od zawsze, milion godzin, nie jestem toksyczny, robię overwatche więc myślę, że ma to jakiś tam wpływ... założyłem se dla testów nowe konto to jest #!$%@? nie do grania, co mecz masz przynajmniej 3-4 odjebów na mmie. Wejście dla nowych jest totalnie niemożliwe.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Dla graczy ze statusem Prime CS:GO jest trochę lepsze do grania, ale jedyne opcje, by ten status mieć, to wbić stopień porucznika (21. stopień) albo kupić grę zanim stała się darmowa.
Chyba przez fakt, że jest za darmo nagle się tyle haxów pojawiło, bo jak jeszcze była płatna to mniej było chętnych do cheatowania.
  • Odpowiedz
@H4X0r3Q: miesiąc temu co mecz, aż przestałem grać na dłuższy czas
Obecnie trochę lepiej, niemniej jak overwatch służy cheaterom do banowania normalnych graczy to już nie jest zbyt miło i się boje o ekwipunek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@H4X0r3Q: Kilkadziesiąt (ze statystyk moich meczów na csgostats tyle vaców było w meczach, które tam wrzucałem, a nie wszystkie wrzucałem), ale zacząłem grać w marcu, więc nowe konto nie miało dobrego trustfactora (mam kupiony status Prime).
  • Odpowiedz
@WielkieDablju: Overwatchem nie zbanujesz uczciwego gracza, bo dema są dodatkowo analizowane przez AI, a zgłoszenia graczy są pomocnicze. Teoretycznie możesz dzięki report botom dać uczciwemu graczowi bana za griefing, jeżeli w meczu z cheaterem będzie AFK albo zacznie trollować i zabijać swoich. Permanentny ban za niewinność z Overwatcha jest niemożliwy, a w wypadku pomyłki VACa blokada zostanie automatycznie zdjęta.
  • Odpowiedz
@H4X0r3Q: Konta oczywiście miały status prime. Na swoim głównym koncie zaraz po wbiciu globala trafiałem na odpała, który się nawet nie krył i stwierdziłem, że granie na tym koncie na razie nie ma sensu, więc poszedłem na jednego smurfa. Wygasła na nim rangai po meczu wbiłem g4. Do dmg było legit, ale od dwóch dni trafiam znowu na odpałów. Raz trafiłem tych samych na trzech meczach pod rząd, drugi raz polaczki
  • Odpowiedz