Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na twarzy w niektórych miejscach mam takie czerwone kropeczki po pryszczach, są one bardzo małe, ale widoczne. Ponadto poniżej oczu na linii połowy długości nosa moja skóra jest podrażniona, nie jest ona czerwona, ale ma chropowatą fakturę. W niektórych miejscach mam też zaskórniki. Całokształt nie wygląda fajnie, ale z drugiej strony nie ma tragedii. Sęk w tym, że nie wiem czym pielęgnować skórę twarzy i w jaki sposób - nikt mnie tego nigdy nie nauczył. Rodzice nigdy się tym nie zainteresowali, a mi to nigdy tak naprawdę nie przeszkadzało, ale chciałbym mieć zadbaną skórę twarzy i nie wiem nawet od czego zacząć. Powinienem z tym pójść do dermatologa? Mi się zdaje, że z tego typu rzeczami mogę podziałać na własną rękę z jakimiś kremami. Za wszelkie rady z góry dziękuję

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f42730ae17b553ed4d3757b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma sensu na wlasna reke kupowac kosmetykow i innych srodkow bo zanim znajdziesz wlasciwe produkty minie rok + wydasz wiecej pieniedzy niz na dermatologa ktory zidentyfikuje problem i odrazu bedzie w stanie cos zaradzic
  • Odpowiedz