Wpis z mikrobloga

zrobili mi krzywde tym że nie widzieli nic złego jak za gówniaka cały czas na pc siedziałem, przez to nigdzie nie wychodziłem i nigdy znajomych nie miałem


@xVolR: No i? Ja w wieku 15-16 lat też ciągle przed komputerem, niedowaga, no-life, depresja, całe dnie samemu w domu na zadupiu (matka wychodziła z samego rana, a potem wracała o 21-22 czasem zostawiając mi jakąś kasę na jedzenie). Teraz mając pod 40
  • Odpowiedz
normik nie zdaje sobie sprawy jak żyją przegrywy


@xVolR: srolnik, a nie normik xD dla was każdy kto nie nie sra pod siebie i wyje o kase do starych jest normikiem. Sram na to, czy starzy mają na to wpływ czy nie, jeśli gość jest w wieku -/+ 20 lat i nie umie sobie ogarnąć JAKIEKOLWIEK pracy, nie chce nic zmieniać, tylko liczy na starych że znowu mu pomogą to
  • Odpowiedz
@xVolR: Głównie studia, potem zainteresowania: różne stowarzyszenia, organizacje społeczne w które się angażuję, częściowo nawet Internet i grupy na Facebooku - bo tam też się sporo dzieje, są spotkania, wspólne inicjatywy itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W moim przypadku w pracy czy na siłowni znajomości też, ale poza jakimiś wypadami na lunch i luźnymi gadkami nic więcej. No i do tego doszli też znajomi różowego (
  • Odpowiedz
nie wierze że starzy go nie naciskaja, nie ma takich ludzi.


@AgentGRU: no to ty moich starych nie widziałeś, zero feedbacku, nic, nigdy. Przez całą edukację oraz po niej zero zainteresowania moją osobą, zupełnie jakbym był hodowanym zwierzątkiem, które tylko karmią i patrzą jak rośnie.
  • Odpowiedz
no to ty moich starych nie widziałeś, zero feedbacku, nic, nigdy. Przez całą edukację oraz po niej zero zainteresowania moją osobą, zupełnie jakbym był hodowanym zwierzątkiem, które tylko karmią i patrzą jak rośnie.


@przegryw96: a chcesz coś zmienić? bo jak sam nie chcesz, to nie licz że rodzice ci na sile beda pomagac. I moze sobie wyobraz sytuacje co bedzie kiedy w konuc umra. Niech to bedzie motywatorem
  • Odpowiedz
@C8H18: A kto odpowiada za drugą połowę? Szkoła, złe środowisko, internet? Jak pies jest agresywny, to nie jest to wina psa, ale właściciela który nie potrafił psa ułożyć.
  • Odpowiedz
nie wierze że starzy go nie naciskaja, nie ma takich ludzi.


@AgentGRU: @przegryw96: Moja matka nawet do moich dzieci ma podejście "niech się zajmą sobą". Przychodzą żeby się z nimi pobawiła i coś porobiła to nie, NIGDY nie usiadła z nimi do jakichkolwiek zajęć, zabawy, wygłupiania się itd. xDDD Nigdy nic nie pokazała, nie zainteresowała niczym, co najwyżej stojąc obok i opowiadając. Uświadomiła mi to dopiero różowa, bo
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Ciężko coś zmieniać, jeśli nie widzi się sensu w robieniu czegokolwiek, gdy człowiekowi wszystko jest obojętne, gdy nie ma się celu, ani marzeń, gdy nie ma się potrzeb, gdy cały świat jaki się zna, to pokój oraz komputer, a wyjście z domu, rozpoczęcie pracy, usamodzielnienie się, znalezienie znajomych czy dziewczyny jest konceptem paraliżująco przerażającym, oraz całkowicie abstrakcyjnym.
  • Odpowiedz
wyjście z domu, rozpoczęcie pracy, usamodzielnienie się, znalezienie znajomych czy dziewczyny jest konceptem paraliżująco przerażającym, oraz całkowicie abstrakcyjnym.


@przegryw96: to teraz sobie wyobraź że bedziesz mieć 35-40 lat, rodzice umrą, ty nie bedziesz miec zadnej pracy, oszczednosci, doswiadczenia, doslownie nic. Jesli to cie nie motywuje, to nie wiem co cie moze zmotywowac
  • Odpowiedz
  • 1
@xVolR Ja jedyne czego chce w życiu to fajnej pracy ale nie wiem jeszcze jaka to i boję się, że nigdy się nie dowiem
  • Odpowiedz
Dzbany nieprzejednane w swojej głupocie, rozpędźcie się i przywalcie sobie w ścianę.

Od Waszych mądrych rad gość zacznie mieć myśli samobójcze, i będzie miał większego doła i brak motywacji do czegokolwiek niż do tej pory.

Czasem ktoś dzieląc się takimi przemyśleniami wcale nie prosi o pomoc, a po prostu chce być wysłuchanym, nie oczekując niczego w zamian.
A wy nie wiedząc o nim kompletnie nic, staracie się go nawracać na siłę na
  • Odpowiedz
  • 0
@xVolR chciałbym być normikiem panie przegryw. Czy mając pracę będziesz szczęśliwy? Nie. Ale będziesz się czuł lepiej niż teraz.

Dodatkowo rodzice wiecznie żyć nie będą, więc zastanów się co cię czeka jak ich braknie (lub jak cię wyrzucą z domu). Im dłużej będziesz zwlekał, tym ciężej będzie ci działać. Im dłużej będziesz na bezrobociu tym ciężej ci będzie znaleźć pracę (po co mi gość co x lat nie pracował?)

Nie chcesz
  • Odpowiedz