Wpis z mikrobloga

ogoliłem się przebrałem się koszulkę nałożyłem, trochę się zmieniła sytuacja z Gosią pewne rzeczy zrozumiała, nagrywam do oglądalności żeby nie nagrywać tego samego (pokazuje piwo Łomżę 0%) Gosia też z Łomży, kilka dni stało jedno otworzyłem i wypiłem, zobaczyłem 2 motory zrobił zdjęcie, policja pojechała kontrolują wiedzą że sławną osobą się zrobiłem, piesek biega, krótkie spodenki miałem (pokazuje spasiony bęben), nie będę wspominał o żadnych panienek bo pasujemy do siebie, co o tym sądzisz? 27go urodziny okaże się nie będzie pijaństwa, (gada o widzach), trzeba samemu nagrywać pół konserwy dałem dla pieska a Krzysztof coś tam pisze, zastanówcie się, osoba dzwoniła i obraża, niedziela pomodliłem się matka boska Jezus Chrystus, jestem popularny lubię do kaplicy zachodzić przeżegnać się wodą święconą, kubeczek wiadro woda święcona można napić się bardzo dobra woda, Gosiu zazdrosna jesteś, będę musiał kupić (pokazuje krem) żeby twarz była delikatna, staram się dbać o wizerunek, zarabiam żeby żyć na tym świecie, połączę się z Gosią oszczędzać pieniądze a nie hulać, niektórzy robili co odeszli z tego swiata, kawalerka by się przydała co bym usiadł zrobił obiad, lubię gotować z Gosią bym tyle czasu się znamy, kobiety piszą kochają chcą różne rzeczy, u Moniki w Krakowie byłem jak nagrywałem w kuchni jajecznicę z kiełbaską co się stało to przykro, ty miałaś kogoś innego ja nie bylem potrzebny, wtrancałaś się nagrywałaś ze Sławkiem pytania odpowiedzi, ja zapomniałem słownictwo kierowałaś w moją stronę, dużo kobiet którzy widzą ale Gosia ma dobry charakter, nie lubię obrażać, gorąco cię całuję sama wiesz co ci napisałem, może zostaniemy razem trzeba się spotkać poznać się, mam w głowie że tyle ludzi będzie mnie oglądało może się coś poplątać, dziękuję widzom niektórzy nie lubią mnie oglądać to normalne, są piosenkarze piosenkarki różne programy, trzeba robić żeby ludzie nie znawidzili, zaraz obiad ziemniaczki, opel na złom oddać, przydałby się postawić kontener pudła kartony usunąć, ciężka robota jest jestem zameldowany odkurzyłem, jeszcze spał, miłej niedzieli
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
źródło: comment_1598182862YkWBWnOzvaXsUNqzTk5yT3.jpg
  • 4