Wpis z mikrobloga

@okradzione: Tak jak kolega wyzej polecam One Blade, masz w zestawie kilka nakladek w zaleznosci jak dlugo lubisz. Jedyny problem taki ze nakladki giną ale to moze bardziej mój problem niz maszynki :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okradzione:
Pytam bo różne maszynki są mają różne nasadki i zakresy w których można się golić. Takie one blade goli chyba do max 5mm więc to bardziej krótki zarost niż broda. Ja mam multigroom z serii 3000 i tak średnio jestem zadowolony bo największą nasadka jest na 9mm, a wolałbym trochę więcej. Serie 5000 i 7000 mają chyba jeszcze nasadkę 16mm, ale są już droższe.
Jak chcesz jeszcze dłuższe to już
  • Odpowiedz
@okradzione: Zalezy jak czesto sie golisz, ja zmieniam co pare miesiecy. Wg historii zakupow od 7 kwietnia 2018 jestem na 8 ostrzu wiec wychodzi mi jakies 3.5+ miesiaca, aczkolwiek zmieniam wczesniej niz producent zaleca (wymieniac jak ostrze robi sie jakby zielone).
  • Odpowiedz
@modzelem: @vateras131: @WarthogX: Dzięki za rady, skuszę się chyba na tego One Blade, bo ta moja broda do najdłuższych nie należy i wydaje mi się, że te 5mm, co oferuje powinno wystarczyć. Cenowo też jakoś źle nie stoi, więc nawet, jak trochę przestrzele zakup, to kieszeń nie będzie tak bolała :D
  • Odpowiedz