Wpis z mikrobloga

  • 2908
- mamo mogę się zapisać na karate?
- #!$%@?, kupimy Ci to ubranie co tam trzeba mieć za 60zl a tobie się przestanie chcieć chodzić po tygodniu

...

- mamo a mogę się zapisać na strzelectwo?
- ty? Na strzelectwo? Przecież z tymi twoimi dwoma lewymi rękami nic tam nie zrobisz

...

- mamo a mogę zapisać się na lekcje gry na gitarze?
- no jasne, zapisz się
- ale to kosztuje 40zl miesięcznie
- a to nie

I tak całe dzieciństwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #patologiazewsi
  • 246
@Bover: srednio. ale mam sporo wiedze, ktora ciagle mi sie przydaje. poza tym, mam mozliwosci- jak bedzie mi sie chcialo to moge dorobic na nauce kogos gry na fortepianie czy pianinie.
na pewno w jakis tam sposob to wszystko uksztaltowalo u mnie silny charakter, dyplomy i cala reszta utwierdzily w tym, ze jestem lepsza od innych,
ze jak cos sobie postanowie to to osiagne i nie jest poroblemem dla mnie zajecie
@krabczy
@crazykokos

Też jestem za lekkim zmuszaniem. Nie tyle "zmuszaniem" co po prostu za nauczeniem wytrwałości w robieniu czegoś. To naturalne że przestaje się chcieć coś robić (w dodatku coś męczącego). No ale wiadomo, nie można ze skrajności w skrajność
Oczywiście też mieliśmy pieniądze, nawet powiedziałbym na poziomie "przeciętnym +". Ale zawsze było szkoda. Na wszystko.
Koniec końców trenowałem w klubie lekkoatletykę, fajnie szło i było spoko. Ale też, szkoda hajsu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: 29. No jak się powiodło, No mie wiem. Mam to co chce, raczej nie szanuje ludzi. Umiem manipulować, zarabiać kasę na głupocie innych. Wszedzie głośno krzyczę swoje zdanie i się tego nie boje

@crazykokos: <3
@crazykokos najlepsze jak próbuję powiedzieć o tym w domu, że próbuję nauczyć się żyć troche luźniej, wygodniej i mniej oszczędnie. To od razu jest że "najlepiej #!$%@? cały hajs na jakieś gówno". Bo sytuacja jest zero jedynkowa. Nie ma nic pomiędzy XD tak samo nie ma nic pomiędzy zmuszaniem dziecka a dawaniu luźnej ręki xd

A napiszę, może komuś otworzy oczy.
Jak wyjechałem na studia to tak się układał mi plan, że
@Goronco jak ze swoich pieniędzy, w wieku 16 lat zacząłem chodzić na hip-hop, akrobatykę i break dance to za każdym razem jak wychodziłem to były teksty 'a po co tam idziesz, daj spokój, siedź w domu'. Teraz jest to samo mając 30 lat proponuję jej biznes na boku, łatwy i ja pokrywam wszystkie koszty to słyszę 'ale to nie takie łatwe, a po co, a to trzeba by było materiały kupić, a
Mam farta, ze się szybko uczę, jestem inteligentna to nie sprawiało mi trudności opanowanie takiej ilości materiału.


@crazykokos: Ale konto jakoś tutaj założyłaś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@ragnar-lodbrok-1992
@crazykokos

Mimo wszystko relacje mamy dobre, to po prostu jedna rzecz o którą mam żal, która zauważyłem dopiero we w miarę dorosłym życiu. Wszystko inne było dobre i nie narzekam na wychowanie w bojowych warunkach.
Po prostu tak jak mówiłem: nikt nie miał idealnie, w nad naprawą tego co według mnie nie było dobre pracuję sam, i tyle.
Mimo wszystko udało mi się mieć dość silny charakter i często przeciwstawiałem się
@Goronco: no tak samo miałem... Jedyne na co mi pozwolono to granie w piłkę nożną. I jak mnie jakiś scout wyhaczył i zaprosili mnie na testy do Wisły Kraków to było:
"- Mamo, możemy pojechać do Krakowa (ok 40km) bo mnie zaprosili na testy do Wisły.
- eeee nigdzie nie pojedziemy, po co czas marnować, pewnie i tak się nie dostaniesz."
Warto dodać że w młodzieżówce wtedy grał Mączyński a trenerem