Wpis z mikrobloga

Siema ludzie. Z tej strony Mateusz Salamon. Słuchajcie, nie siedzę w tych v blogach, ale musiałem zrobić akurat ten bo wkurza mnie... jedna bardzo... ważna strona, wkukrwia mnie, #!$%@? was, mianowicie serwis wykop.pl. Wiecie co? Gdybym był ich hmmm... pretendentem, powiesił bym się. Patrzcie, jacy to są za tumany. Oni robią filmiki o jakiś.. .nie wiem, że Jan Paweł, daję przykład, że Jan Paweł drugi gwałcił małe dzieci. Jakim trzeba być fanatykiem, żeby tak twierdzić? Oni myślą, że Wojciech Jaruzelski rozpętał ii ws. Myślą, że tragedia pod Smoleńskiem to jest wina tylko Rosjan, że zaczeli do nich strzelać z dział przeciwlotniczych. Totalne fitu fitu. Mówię wam. Ten serwis nie jest po prostu... nie nadaje się do oglądania oraz do spożycia ludzi miejących padaczkę, #!$%@?ę i grzybicę. Yyyy słuchajcie. Dużo, dużo komentarzy pojawiało się pod filmikami yyyy sssss właśnie takimi rzeczami od serwisu wykop.pl takimi jak: au, żal, w ogóle. #!$%@?, nie wiem co wy robicie. Jesteście najgorsi na świecie. Nie warto czegoś takiego pisać, bo to jest po prostu nonsens. To tak jakby hmmm.. to tak jakbyście wsadzili coś do rurki (ahu ahu) i tego rurka jest cała zapchana. Wsadzilibyście coś do rurki ale mówicie "No ej, ale jest jeszcze pusto" i pchacie, i pchacie, i pchacie a rurka i tak robi swoje i wszystko wypycha na powierzchnie. Tak samo jest tutaj. Wasze uwagi działają na nich jak hmmm. miód na pszczoły. Miodzik wokół pszczółek, pszczółki lecą do miodku. Tak, to jest taki... #!$%@?ący wabik. Bo oni yyyyy... wykorszytują wasze komentarze, żeby tylko was podrażnić. Im więcej komentujecie w taki sposób tym więcej będzie filmików. Także... nie ma co się przejmować fanatykami, spiskowcami i innymi badziewiami. Ja nie jestem katolikiem bo jestem hmmm. hmmm... ateistą. Ja jestem ateistą bo wiem, że coś takiego jak bóg hmmm nie wiem, nie istnieje dla mnie. Nie wiem jak dla was, dla mnie bóg nie jest potrzebny. Ale Jan Paweł drugi był wielkim Polakiem i nie radziłbym się z niego wyśmiewać wykop.pl (teraz tu do was mówię), ponieważ to się dla was źle skończy, zwłaszcza umieszczanie w filmikach swoich zdjęć. To już jest totalna paranoja. Umieszczacie filmiki i zobaczycie, że kiedyś na ulicy zginiecie, zginiecie marnie, skopani, wydupczeni i pobici... wszystko... po prostu wszystko co najgorsze. Niech żyje Jan Paweł drugi a wykop #!$%@?. Do usłyszenia.
#wykop #janpawel2 #jp2 #oswiadczenie #pasta
  • 2