Wpis z mikrobloga

@Glacial 4,5 godz jazdy, potem 45 min przerwy. Po tej przerwie możesz znów jechać 4,5 godz i koniec. Jeśli widzisz,że dojedziesz w godzinę do celu to rób przerwę 45 min i jedź tą godzinę, jeśli widzisz że nie dojedziesz w nią to pauza 11 godzin i od nowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@analogowy_dzik: Haha, a która była pierwsza? Przejedź się tą trasą wyjeżdżając o 22, jedziesz nocą i jest pusto, jeśli jest ładna pogoda to na autostradach masz średnią 120 km/h tylko 63 km jest drogi krajowej, reszta to autostrady. Na upartego, łamiąc przepisy, do zrobienia w nocy w 8h
@Polfendo: ale ja latam tą trasę regularnie, dlatego piszę co piszę. W Austrii masz dwa razy odcinkowy pomiar prędkości, a A23 to porażka a nie autostrada. Nie chcę się sprzeczać, ale jestem pewien, że nawet w 9 byś tego nie zrobił. A jeśli zrobiłeś to, przecież masz logi z GPSa, albo Google Maps?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@analogowy_dzik: Latasz regularnie tą trasą nocą i nie robisz jej w 9h? Nie korzystam z nawigacji na tej trasie. Nie wiem co masz na myśli pytając o logi z GPS? Nie jestem handlowcem i dbam o prywatność więc nie mam włączonej lokalizacji. Nie widzę powodu do rywalizacji na tym froncie. Wiem ile czasu zajmują mi różne trasy i tyle. Każdy jeździ inaczej. Ja uwielbiam długie dystanse od zawsze. Pewnie z wiekiem