Wpis z mikrobloga

Ludzie tutaj piszą, że nadszedł czas podcastów i spotify. Słucham kilku i takie programy jak Rosiaka "Raport o stanie świata" są super, ALE
- Gdzie ja znajdę "Za, a nawet przeciw" Strzyczkowskiego? Raczej nie zrobi sam takiego programu na żywo.
- Gdzie posłucham grudniowych licytacji Kuby, które robiły niesamowity klimat?
- Kto nagra tegorocznego karpia?
- Gdzie mogę popołudniu posłuchać jak redaktor na żywo w radiu inteligentnie śmieszkuje ze słuchaczami
- Kto mi opowie w piątek o napadzie na bank?
To jest to coś, co miała Trójka i żaden Nowy Świat i podcast tego nie zastąpią. Gdybyście wiedzieli o jakiejś akcji rzucania kamieniami we władze, to dajcie proszę znać.

****
#trojka #bekazpisu #kultura #radio #strzyczkowski #takaprawda
  • 14
@Promilus: jak powiedzial Jan Peszek ostatnio:

To władza, która jest głupia, prymitywna i kompletnie nieczuła na sztukę. Na pewno taka władza rządzi obecnie w Polsce - pozbawiona gustu i możliwości rozróżniania jakości. Artyści zawsze byli solą w oku polityków, bo mają jeden teren, którego politycy im zazdroszczą, to jest teren wolność.


https://www.wykop.pl/link/5662831/jan-peszek-nie-wspolpracuje-z-rezimem/

Niestety to nierowna walka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promilus: obczaj Halo Radio, tam jest dużo takich programów z gadaniem, w soboty na przykład jest Niedzicki, jakieś programy z info ze świata, itd. A nuż może coś ci podejdzie
@DarkSoul667 TokFM ma mnóstwo dobrych, autorskich audycji, ale to radio informacyjno-publicystyczne - jest mnóstwo typów, które słuchały Trójki dla muzyki "prosto z serducha", Topu Wszechczasów i jakichś tam innych Mannów. Tę niszę chce zapełniać Nowy Świat, ale to tylko radio internetowe niestety.

Na minus dla Toku - zasięg ograniczony do dużych miast.
@greyson: No to jestem 30 lat za mlody na muzyke prosto z serducha, no offense ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dla posluchania co sie dzieje w Tajlandii toka znajduje jedynym radiem, mozna sie cos dowiedziec. Muzyke mam na zyczenie z tidala jaka chce. Mann odplynal jak cejrowski.
@Promilus: nie znajdziesz. Ci którzy gadają o podcastach i spotify zwyczajnie nie rozumieli fenomenu Trójki i tego poczucia wspólnoty budowanego między słuchaczami na całym świecie za pośrednictwem tej stacji oraz jej poziomu. Najbardziej doceniałem to, że podcastu musisz posłuchać, poszukać sam, czasem nawet nie wpadło Ci do głowy, że jakiś temat jest ciekawy. W Trójce rozszerzali Twoje horyzonty za Ciebie, więc ta mnogość tematów była jeszcze większa i na wysokim poziomie.