Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 269
Czy takie buty pasują kobiecie w wieku 28 lat?
Podobają mi się, ale mój chłopak twierdzi, że takie to sobie mogłam nosić w wieku 20 lat
Przy czym sam chodzi w hip hopowych koszulkach, bluzach i adidasach a ma ponad 30
Smutno mi bo zaraz to już chyba tylko garsonki będą mi pasować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz BlackPinguin - Czy takie buty pasują kobiecie w wieku 28 lat? 
Podobają mi się, ale m...
źródło: comment_15981195429eqsexaipk0W814TITMwFK.jpg
  • 161
Czy takie buty pasują kobiecie w wieku 28 lat?

Podobają mi się, ale mój chłopak twierdzi, że takie to sobie mogłam nosić w wieku 20 lat


@BlackPinguin: Nigdy nie zrozumiem takiego myślenia- że wiek jest jakąś granicą w czymkolwiek. Spytaj się go czy godz. 23:59 w dniu przed Twoimi 21 urodzinami to ostatni dozwolony moment na noszenie takich butów a potem już nie można? I jeśli nie to gdzie dokładnie jest
@BlackPinguin: Śmiało kupuj te buty! W ogóle nie przejmuj się tekstami w stylu, że w pewnym wieku czegoś nie wypada, ubieraj się w co chcesz. A twój chłopak brzmi jak okropny hipokryta. Byłabym w stanie zrozumieć jego tok rozumowania i ewentualne roszczenia do twojego ubioru gdyby sam nosił koszule, marynarki i inne "poważne" ubrania na co dzień, ale skoro tego nie robi, to nie powinien mieć takich wymagań. Z resztą wywieranie
Ubieraj to co Ci się podoba


@GGrindzior: jeśli wyrażenie "ubrać coś" rozumiesz jako "założyć to coś na siebie" to czy tak samo rozumiesz "ubrać choinkę", "ubrać lalkę", "ubrać dziecko" a jeśli nie to dlaczego?