Wpis z mikrobloga

@pankos: no to się stawiam w tym rzędzie, bo jestem zwolennikiem prawa przyciągania, kreacji umysłem świata i tym podobnych rzeczy. Ty sobie akceptuj co gada ten gość, a ja sobie żyję po swojemu. Przyszłość pokaże, kto miał rację.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pankos: Nie, zaświadczam, że moje uwielbienie do stroju 432 hz nie ma nic wspólnego z polityką, ani teoriami spiskowymi. Poza tym, ziemia jest okrągła i kręci się wokół słońca, co dawno jest udowodnione. Co do szczepionek, byłam szczepiona i nic mi się nie stało. Co do koronawirusa, faktycznie są mocne kontrowersje, ale to dlatego, że nic do końca nie zostało poznane.
Lubię ten strój, bo dla mnie przyjemniej brzmi. Koniec KROPKA!!!!
@blablaelotrzydwazero: Tylko 432,588 Hz. Samo 432 to jest dobre dla mało wyrobionego ucha. Podobno Bach stroił fortepiany właśnie w 432,588 a Mozart jak w orkiestrze slyszal saksofon o innym stroju niż 432,588 to wychodził z sali. Podobno robiono badania bardzo czulym sprzętem i wyszło ze 432,588 to naturalny strój w jakim stroi obój, zgodny z przekrojem drewna.


jak dla mnie mogłyby obowiązywać równolegle. Podobnie jak i inne rodzaje strojów. Byłoby ciekawie.

@KatpissNeverclean: Myślę, że to byłby fajny pomysł, aby posłuchać jak muzyka będzie brzmiała w innych częstotliwościach niż 440 hz czy 432 hz.