Wpis z mikrobloga

ŻYDOWSKI HOLLYWOOD OSZALAŁ !!! PROMUJĘ ZOOFILIĘ W SWOIM NOWYM FILMIE !!! PILNE !!!

UWAGA #4konserwy #konfederacja pod koniec tego roku planowana jest premiera lewackiego filmu
pod tytułem "PLANETA MAŁP" w którym człowiek całuje się z małpą i uprawia z nią SEEEEEEEEXXXxxx -..... lewacka neomarksistowska ideologia posuwa się coraz bardziej, co będzie następne? podobno pracują nad in-vitro, aborcją oraz nad czymś co się roboczo nazywa "eutanazja"

Uwaga ostrzegam obrzydliwy obrazek z filmu, zdjęcie pochodzi z maja tego roku, tak, tak, tego roku!!! roku 2020 !!! zostało wykradzione i wysłane na tajną skrzynkę pocztową Paula Josepha Watsona z Breitbart co potwierdza 100% autentyczność.

#urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #film #bekazlewactwa #neuropa #heheszki
UchoSorosa - ŻYDOWSKI HOLLYWOOD OSZALAŁ !!! PROMUJĘ ZOOFILIĘ W SWOIM NOWYM FILMIE !!!...

źródło: comment_15980988749dmbrvGgHsEzqQTG2B1ryO.jpg

Pobierz
  • 13
@Jenot-1990 ta wersja planety malp ma chyba kolo 50 lat . Jedyne co zniej pamiętam to, ze oglądałem ja na Polsacie za dzieciaka. Zaraz, zaraz czy ja byłem poddawany przez Polsat w dzieciństwie praniu mózgu. Wiedziałem, że Hugo w hugokopterze nie był normalny