Wpis z mikrobloga

Jaki #tablet w granicach 1000-2000 zł, a najlepiej pośrodku? Głównie do pdfów, filmów, internetu, czasami gier, żeby miał około 10 cali lub więcej. Wolę żeby nie miał LTE, wtedy wyjdzie taniej, bo wifi mi w zupełności wystarczy.
Mam obecnie Galaxy Tab E 9.6 1.5GB i muli niemiłosiernie po wyłączeniu niemal wszystkich funkcji, w trybie samolotowym itd

Zastanawiam się głównie między:
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4'' 64GB WiFi
Samsung Galaxy TAB S5e 10.5 WiFi 64GB
Apple iPad 2019 10,2" 32GB Wi-Fi
Może znacie jakiś inny sensowny tablet?

Nie mam innych sprzętów Apple więc ipad to chyba nienajlepszy pomysł? Czytałem, że przez to, że większość ich modeli ma 2gb to nie działają bardzo płynnie (zresztą widzę to po obecnym tablecie), w porównaniu do Samsungów, które jednak mają 4GB i lepsze inne podzespoły. Kupiłym coś od Huawei, ale nie mają apek google, więc bardzo mnie to zniechęca.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirkoDigger: też szukam tabletu w takim przedziale, ale do celów nawigacyjnych i w drugiej kolejności oglądania filmów. Byłem prawie już nastawiony na ipada 128gb wifi ale okazało się że moduł GPS jest tylko w wersji 4g a w tej wersji to już ponad 2k. Tak że ja chyba postawię na S5e choćby na fakt obsługi kart sd.
Najlepiej pojedź do jakiegoś media marktu i pobaw się nimi. Dla mnie osobiście
  • Odpowiedz