Wpis z mikrobloga

@tagtak: do Warszawy mam 100km, do Krakowa ~230km. Dlatego wolałbym PW tylko że IET ma ciekawszy program no i w rankingu jest też wyżej. Jestem ciekaw jak w rzeczywistości wygląda infa na elektrycznym bo w programie widziałem nawet pascala ;)
@jonnyh: program to wiadomo - syllabus. Opinie myślę, że znajdziesz bardzo dobre i tu, i tu, jak pisałem wcześniej, obie uczelnie (i wydzialy) są świetne.
@jonnyh: Ja bym wybrał infę WIET, może nieobiektywnie bo studiuję na tym wydziale (nie infę) ale ten „prestiż” wydziału i kierunku by mnie zachęcił. Bo zazwyczaj tacy najlepsi to wybierają na 1 miejscu MIMUW na 2 AGH WIET/UJ TCS, więc niech ci to da jakąś podpowiedź. Pragnę podkreślić że w żadnym wypadku nie uważam że Stosowana na PW jest jakoś gorsza czy coś, po prostu nie wiem, to niech ci powie/poleci
@Tomek_MVP: Tak jak napisałeś, czekam na opinie ludzi ze Stosowanej, w internecie nie znalazłem o niej za dużo informacji, znacznie więcej jest o IET czy WEITI na PW. Jeśli chodzi o odległość, to prawda nie powinien decydować ale zawsze to jednak wygodniej i jest też możliwość powrotu na weekend. Szczerze mówiąc to liczę jeszcze na przeniesienie po 1 roku na WEITI lub na rekrutację w grudniu - może będzie niższy próg