Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert: Wy sobie żarty stroicie? Wczoraj wieczorem prace techniczne, dziś dalej prace, pewnie do rana w poniedziałek, pakietów nie da się włączyć, nic ustawić, to ma być poważna firma? I jeszcze nawet nie uprzedzacie ludzi, przez apkę, ze będą kłopoty dostępem do serwisów samoobsługowych. To jest po prostu skandal! Bo to nie jest pierwszy raz, co 2 tyg to samo. Właśnie straciliście klientkę!

#orange #januszebiznesu #skandal #stobolowdupyxandry
Pobierz xandra - @OrangeEkspert: Wy sobie żarty stroicie? Wczoraj wieczorem prace techniczne,...
źródło: comment_1598093245uqnnNFh8Dpj6MWQxtGstnc.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: było ostrzeżenie w apce które wisiało 2 dni... A jaki pakiet potrzebujesz włączyc może da się kodem? Ps cały czas polecam pakiet roczny. Płacisz raz 300 lub 360 i nie ma mowy żeby czegoś zabrakło jeśli jesteś w kraju
@archi3: Tak, to czemu go nie widziałam? Żadnego powiadomienia, nic. Apkę mam najnowszą, dalej zwalona tak, że szkoda gadać. A takich kwot nie będę im płacić z góry, jeszcze mnie nie popendoliło. Za dużo mnie razy w uja zrobili. Tym razem o raz za dużo!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra:

A takich kwot nie będę im płacić z góry, jeszcze mnie nie popendoliło

Nie wiem czy wiesz ale na tym polega prepaid...aktualnie na teraz posiadam ponad 1.5TB netu i rozmowy wiadomości do 06/2021. Jedyny "problem" to brak 5g.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: zapomniałem dodać fakt że pracuje w podziemiach na -1 stąd tak slabe wyniki. Na górze są sporo lepsze ale pokazują ile te testy są warte. Każdy test zupełnie co innego pokazuje