Wpis z mikrobloga

@Popeye3123 When you're 18 and you're not anarchist, you have no hearth, when you're 25 and you're not Marxism-Leninist you have no brain ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ciekawe czy ktoś się domyśli czyj to zmieniony cytat xD
@rzuberbozy:

to taki polski Peterson

Nie do końca.
Peterson to taki psycholog i kołcz w jednym, który sprzedaje ludziom proste prawdy mądrym tonem.
Taki typowy ekspert dla laików ze sporą charyzmą, który się wybił trochę jak Kolonko.
Ma jakąś tam wiedze z zakresu psychologi, choć i tu zdarza mu się mówić od rzeczy.
Bardziej kompromituje się w kwestii filozofii, którą nieco liznął, ale sporej rzeczy zwyczajnie nie ogarnia.
Nie uważam typa
@Al-3_x gdyby miał wiedzę z zakresu psychologii, to by się nie #!$%@?ł w benzodiazepiny i potem pojsc na spiaczke farmakologiczną w Rosji. Ale za 60k USD z patronite co miesiąc od prawaków to sądzę, że każdy by robił z siebie debila i #!$%@? rzeczy typu "zacznij od sprzątnięcia swojego pokoju" xD

Może obracam się w innym gronie niż Ty, ale w życiu jedyne co widziałem na temat Karonia to kręcenie beki z
@Tyraxor w sensie jak mi się zmieniły? Bo zaczęło mnie brzydzić izolujące się społeczeństwo anarchistyczne, które łączy nihilizm z antykapitalizmem? Bo przeszedłem z wyidealizowanego ancoma w quasi trockiste? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tyraxor nie wiem do czego bijesz. Możesz być #!$%@? na mój pragmatyzm polityczny względem Białorusi, gdyż nie chce jej oddać w pronatowskie siły. Względem pragmatyzmu politycznego dla Chin, bo są jedyna nadzieja w walce z Jankeskim szeryfem. Możesz być takze wściekły o to, że wolę czerwony sztandar łączący robotników, chłopów i każdego wyizolowanego społecznie człowieka, aniżeli tęczę, pod którą łączą się głównie pro-europejscy nastolatkowie i gdzie owy ruch jest przesiąknięty liberalizmem. (
@Tyraxor Ahh, chcesz mi powiedzieć że jestem sekciarzem, ta? No sorry, ale ja chce współpracować z każdym kto jest poglądowo antykapitalistyczny. Mimo skrajnego antyteizmu poszanuje nawet religijnych ortodoksów z świadomością klasową. W dupie mm także podziały na stalinizm i trockizm, bo krytykuje obu. I w dupie mam tęczę, gdyż uważam że każdy uciesniony powinien się łączyć pod czerwonym sztandarem robotniczej krwi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z anarchistami też
@Tyraxor i powiedz mi, że to ja jestem sekciarzem a nie anarchiści którzy na demach wypraszają za czerwony sztandar, bo reprezentujesz autorytaryzm. To ja jestem gotów współpracować z nimi, a nie oni ze mną. Ale tak się kończy ideowy nihilizm, któremu nie zależy na faktycznym poprawieniu stanu życia klasie uciśnionej. Wiem, że nie mieszkasz w Polsce ale powiedz mi, które stowarzyszenie anarchistyczne, w Polsce lub w UK, troszczy się bardziej o uciśnienie
@Tyraxor No offense, ale owe poglądy mi się tak zmieniły gdy zakończyłem błogie życie studenta i mimo iż nie musiałem, to zostałem pracownikiem najemnym. Przewiduję taką samą przyszłość tobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem mamy umysły ścisłe. Może jesteś na lepszej uczelni niż ja w Poldonie, ale nie licz że znajdziesz pracę na swoim kierunku. Chyba, że w GB jest lepiej niż myślę.
@rzuberbozy: Głównie mam problem z tym, że jesteś w stanie poświęcać ludzi, mimo że sam dość szybko zmieniasz poglądy, i nie zdziwiłbym się gdyby doszło do kolejnego przełomu jak twoje wejście na rynek pracy. Mówisz o pragmatyzmie, żeby chwilę później naiwnie oddawać go w ręce rewolucji. Zamiast działaś wewnątrz obecnie istniejącego systemu politycznego, widzę promowanie idei które nie przejdą publicznie przez dekady. Nie żebym ich nie szanował, ale jeżeli jest to
@rzuberbozy:

gdyby miał wiedzę z zakresu psychologii, to by się nie #!$%@?ł w benzodiazepiny i potem pojsc na spiaczke farmakologiczną w Rosji

Nie mówie, że jest jakiś wybitny. Mówiłem, że to ekspert dla laików i mówi czasami bzdury.
Choć akurat tutaj go jestem wstanie zrozumieć. Co innego wiedza teoretyczna, a co innego systuacja gdy przeżywasz śmierć żony.

ale w życiu jedyne co widziałem na temat Karonia to kręcenie beki z niego