Wpis z mikrobloga

@Lesrley: Generalnie na pewno Morawa, Borki i Stawiki się nadają. Na Stawikach masz całą infrastrukturę, na Morawie od strony Szopienic też coś jest. Borki dzikie. Jeszcze jest mały Hubertus od strony Mysłowic mający jakąś infrastrukturę ale o nim niewiele mogę powiedzieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lesrley: mieszkam w okolicy. Tak więc Borki od lewej to staw dziki ale spokojne miejsce. Dużo zieleni, Morawa ma małą plaże, male molo i mały plac zabaw,średnio tam lubiłem chodzić bo dużo ludzi. Stawiki, tam można na desce pośmigać za wyciągiem, całkiem przyjemna infrastruktura, choć mała plaża. Hubertusy je znam najmniej wiem że na jednym od strony Sosnowca płaci się za wstęp i jest to jakoś utrzymywane ale nie mogę się
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: @sylwke3100: Tyle tego ze serio ciężko się zdecydować :)
Pamiętam że byłem kiedyś nad bodajże morwami gdzie zamiast plaży jest błoto, bród, syf i morze glonów od strony Sosnowca a od Katowic malutkie molo i milion ludzi.

Chyba wybiorę tego płatnego Hubertusa z nadzieją że tam będzie najmniej ludzi, to tam chyba jest przed plażą górka na której są ławki?
  • Odpowiedz
@Lesrley: Na te zbiorniki chodzą największe Janusze i patusy z okolic którzy nie mają samochodu jechać w lepsze miejsce XD Hubertus tam gdzie wakeboard jest znośny, jak chcesz coś normalnego to na Pogorii I jest najspokojniej, mały parking jedynie mają
  • Odpowiedz
@noroko: Tak jakby te dalsze zbiorniki wodne były na pustyni i tam nikt nie mieszkał xD

Byłem w zeszłym roku na Pogorii i tam wcale przekrój Januszy nie jest mniejszy niż w innych miejscach :p
  • Odpowiedz
@Lesrley Na hubertusie ostatnio była w #!$%@? zimna woda xD ale ogólnie jest okej płacisz 4zl i wchodzisz. A poza nim to Stawiki polecam i dalej jak już Pogorie III
  • Odpowiedz
@Lesrley: Hubertus 3 niby spoko, nie wiem czy dalej jest płatne (w tamtym roku chyba było). W tym roku woda nie przeszła badań żeby pozwolono się tam kąpać ale i tak się ludzie kąpią :-)
Kilka lat temu wymieniali piasek, jak tam byłem z 4 lata temu to można było wejść do pasa, później glonów od #!$%@?. No i wiadomo, że co chwilę tam trupy znajdują więc możesz mieć niespodziankę (
  • Odpowiedz
@Lesrley: Hubertus 3 niby spoko, nie wiem czy dalej jest płatne (w tamtym roku chyba było). W tym roku woda nie przeszła badań żeby pozwolono się tam kąpać ale i tak się ludzie kąpią :-)


@Lapidarny: Przecież Ludzie tam na prawie każdym Hubertusie się kąpią niezależnie od badań( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lesrley jak chcesz mało ludzi i święty spokój to proponuję jechać do Jaworzna na sosine. Jest naprawdę bardzo fajnie, co prawda oficjalnie trwa tam teraz remont ale jest trawka piasek i mało ludzi w porównaniu z Sosnowcem czy nie daj Boże Pogoria gdzie jest człowiek na człowieku.
  • Odpowiedz