Wpis z mikrobloga

@PerVi: Ile to kosztuje w gebelsowni? U nas 29zł daje niby 9l napoju 3,22zł za litr, gdy duża butla napoju wychodzi 3zł za litr. To się opłaca czy tak o dla szpanu się to kupuje?
  • Odpowiedz
@Kamil32123: coś w tym stylu, w korku jest miarka do 500ml i 1l ale i tak trzeba lać troszkę mniej bo wydaje się słodsze (ʘʘ) przypomina smak oryginalnej Pepsi z lat 2000-2003 a nie tego pół produktu co teraz jest na półkach sklepowych
  • Odpowiedz