Wpis z mikrobloga

@Nizarlak_Horoszczanski: Mam cię na czarno, nie podobają mi się twoje wpisy, wrzucasz jakieś gówno zdjecia, filmy i sondy już ci raz pisałem to usunąłeś mój komentarz ale ci odpowiem :D
Jaką hierarchie ? Tam "hierarchia" wygląda tak konon/major i na koncu pies nie wiem jak ty to widzisz.
"bezpieczenstwo" narazie nie dzieje mu się "aż" tak źle. Jeżeli myślisz że będzie lepiej "bezpieczniej" to się śmieje. Zobacz jak ten pies unika
Pobierz SowicieSkowyrnyAkurat - @Nizarlak_Horoszczanski: Mam cię na czarno, nie podobają mi s...
źródło: comment_1598053665VuGJWd7k2q7ZPad9jKmyuA.jpg
Tam "hierarchia" wygląda tak konon/major i na koncu pies nie wiem jak ty to widzisz.


@SowicieSkowyrnyAkurat: taką https://sfora.fandom.com/pl/wiki/Hierarchia_w_sforach
na pewno nie jest omegą, gdyż za każdym razem pokazywał by uległość
a on stale rzuca wyzwania - widać to zarówno podczas zabawy z drugim psem, jak i przy kononie
pełni rolę pomiędzy betą a szczeniakiem
konon tak samo zachowuje się jak zwierzę w stadzie - i jedyny system wychowawczy, jaki zna to
NizarlakHoroszczanski - > Tam "hierarchia" wygląda tak konon/major i na koncu pies ni...
@Nizarlak_Horoszczanski: Nie ogarniam gdzie ty tam widzisz hierarchie jak tam jest 1 pies i przychodzi jacek z aronem. Cytując sam początek z tej strony :

Hierarchia Sfory to system rządzący dzikimi psami. Każdy pies ma jakąś rolę w sforze. Ranga psa określa jego honor, siłę i szacunek w sforze. Czasami też decyduje gdzie dany pies ma spać.

Coś takiego wystetpuje bardzo widocznie w stadzie wilków. Ty widzisz tak że konon/major to