Wpis z mikrobloga

chciałem tylko zauważyć że bananowa to jest totalny fenomen pod kątem naganiania.
wtorek późny wieczór, zaczyna się masowe naganianie na grodno że niby jakieś info o największej farmie solarnej (wyciągnięte miesiąc wstecz z jakiegoś filmiku), plotki o tym że niedługo strategia, wysokie zyski, niedowartościowana spółka etc...
środa rajd jak ja #!$%@?, wolumen obrotów ogromny, to the moon, 40zł do końca sierpnia za akcje, wszyscy grodno na ustach.
czwartek, spowolnienie, wciąż jakieś obroty ale tutaj już opór bez przebicia 19zł
piątek, obroty jedne z najniższych, ludzie poubierani po 18,50zł znowu, spółka zapomniana na najbliższe 2 tygodnie do czasu

do czasu aż zorganizowana akcja grubasów sprzeda plotki na forum bankiera i znów poleci góra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #grodno #gpw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a-l_d: takie ruchy są ważne tylko dla intradayowców, jakbyś kupił za 10-12, albo nawet ostatnio było po 13,50 to możesz sobie trzymać i takie ruchy Cię nie bolą, wiadomo że po każdym takim impulsie pewna część będzie chciała zrealizować zyski (w tym byłem też ja), a część zostanie na dłużej
  • Odpowiedz