Wpis z mikrobloga

Siema mirki!

Mamy poważny problem w Makarskiej. Mianowicie przez moją nieuwagę zatrzasnąłem kluczyki w bagażniku. W związku z tym mam pytanie czy ktoś z Was dziś z okolic Krakowa lub Katowic nie wyjeżdża do Makarskiej i nie mógłby podrzucić nam zapasowych kluczyków do samochodu.
Nasza rodzina w Polsce podwiezie kluczyki w dogodne dla Was miejsce.

Bardzo prosimy o pomoc!! #chorwacja #makarska
  • 19
Wybicie szyby jest opcją ostateczną jeżeli nikogo nie znajdziemy w przeciągu kilku godzin.
Jest piątek i wielu ludzi w tej chwili wyrusza w drogę do Cro stad moje pytanie.
Jest tez opcja Flixbus ktory jedzie jutro do Makarskiej przez Kraków. RoWazamy wszelkie opcje.
@Dab686: Wezwaliśmy dwóch majstrów, jeden się poddał, drugi typowy miejscowy burak powiedział 200E i sprawiał wrażenie jakby ta kwota otwierala cennik. Samochód to Volvo s60 2002 rok- ciężki temat. Jedyna opcja typu instant to zbicie szyby w drzwiach z tylu i dostanie się do bagażnika przez otwór na narty.
Dziękuje za duży odzew w mojej sprawie! Wybraliśmy wariant zasugerowany między innymi przez @amam. Firma przewozowa na jutro dostarczy nam zapasowe kluczyki pod kwaterę. Mając teraz chwilę czasu wyjaśnię dokładnie co się stało i dlaczego tak trudno dostać się do tego auta.
W Volvo S60 bagażnik normalnie można otworzyć z kluczyka oraz z przycisku nad tablicą rejestracyjną. Niestety obie te opcje akurat się #!$%@?ły tuż przed wyjazdem ( ͡° ͜