Wpis z mikrobloga

Nerdy sie na mnie wsciekle rzucily! xD

W skrocie - geniusz matematyczny, 27 letnia doktorantka rozwiazala jakis rebus matematyczny, ktory gowno kogo poza nerdami obchodzi.

Pisze, ze spoko, dziewuszka ma leb do matematyki, ale co z tego, skoro majac 27 lat, wyglada jakby miala 45 lat i zamiast zyc pelna piersia jak jej rowiesniczki, podrozowac, spelniac sie seksualnie z mlodymi przystojniakami, ta rozwiazuje zadania z matematyki! xD

Nerdy oburzone, ze ona jest w zasadzie sliczna i mi sla zdjecia.

A na zdjeciach laska wyglada jak facet xDDD

A najgorsze w tym wszystkim, ze nerdom sie bardzo nie spodobalo, ze uwazam, ze bedac zdolna matematyczka, ta kobieta jest dla mnie w ogole nie interesujaca! Nie mialaby u mnie szans jako kobieta, bo:
- jest brzydka, wyglada jak trans
- jako matematyczka musi byc dziwna, z obsesja liczb, paradoksow i wzorow
- jako umysl scisly jest malo empatyczna, jest skoncentrowana na sobie, nie ma umiejetnosci interpersonalnych do lawirowania w towazystwie

Pisze kolegom i kolezankom na wykopie, ze wole zwykle, przecietne dziewczyny, ktore moga sie interesowac naukami humanistycznymi - historia, literatura, ktore sa wyluzowane, ktore lubia poimprezowac, z ktorymi moge pojechac na rower czy pojsc na koncert muzyki dancehall, a nie nerda matematycznego, ktory nie dosc ze raczej szpetny, to w ogole mnie nie pociaga seksualnie, w przeciwienstwie do normalnej, fajnej dziewczyny, jakie mamy w Polsce, ktore dodatkowo, ze piekne, to jeszcze wiedza, ze trzeba piescic oralnie wedzidelko u zoledzi by facet byl bliski wrazeniu obcowania z Bogiem

Ale sie nerdy #!$%@?!

Dawno nie dostalem 1300 minusow za post, ale widac, ze nerdy nie lubia, gdy ktos smie poddawac w watpliwosc wznioslosc krolowej nauk (ich zdaniem) matematyki, ktora mnie totalnie nie obchodzi - mam od liczenia kalkulator i do tego nie potrzebna mi laska pokroju tej dziwnej matematycznej doktorantki! xD

Tu jest cala #gownoburza - https://www.wykop.pl/link/5659921/50-letni-problem-matematyczny-rozwiazany-przez-doktorantke/

Szanujcie ludzie zdanie innych, nawet jesli jestescie wykluczona grupa i sympatyzujecie z nerdem matematycznym, widzac w nim swoje alter ego i traktujac mnie jako opresyjnego samca alfa, ktory swoimi pogladami tylko potwierdza, ze wasze zycie jest w rozsypce i pora wyjsc wreszcie z przegrywu!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #bekazpodludzi #takaprawda #zwiazki #afera
J.....s - Nerdy sie na mnie wsciekle rzucily! xD

W skrocie - geniusz matematyczny,...

źródło: comment_1597995976i0JLR4gNkbRRAcRUU7TF8u.jpg

Pobierz
  • 43
@Jud-Suss troche sie zesrales imho, kolego. Wystawiles komentarz, opinie na temat tej kobiety. Wg Ciebie jest ona taka smaka i owaka. Natomiast trzeba sie liczyc z krytyka. Lepiej by wygladalo kilka odpowiedzi na krytyke w samym watku glownym niz popuscic w osobnym wpisie. Swoja droga, jak kobieta, ta matematyczka jest dosc aseksualna, nie podoba mi sie, w ogole ma szpakowata sylwetke, jest dla mnie za chuda. Podziwiam jej mozg, ale zewnetrze to
@Jud-Suss: Ja jebix, Typie, nie jesteś w stanie po prostu wyjść poza swoją bańkę i zrozumieć, że każde pojęcie typu "pełnia życia" jest subiektywne i że dla Ciebie ona jest przegrywem, ale to nie znaczy, że w swoich oczach przegrywa życie - a chyba raczej w życiu chodzi o zaspokojenie siebie a nie innych naokoło. Popatrzmy dla kontrastu - jest w tym momencie sławna i to w wartościowej dziedzinie, dostała zajebistą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jud-Suss: Znasz ja, że mówisz że jej zainteresowania to tylko matematyka? Masz strasznie wąski horyzont. Dziewczyna może mieć pierdyliard innych zainteresowań oprócz matmy a ty tylko do tego się #!$%@?łeś.
Jakiś stereotyp łyknąłeś, że każdy geniusz to piwniczak i poza cyferkami świata nie widzi.
zamiast zyc pelna piersia jak jej rowiesniczki, podrozowac, spelniac sie seksualnie z mlodymi przystojniakami, ta rozwiazuje zadania z matematyki!

@Jud-Suss: kto definiuje jak się powinno żyć pełnia życia? Jakąś komisja czy tylko Ty masz taką moc? Niesamowite spelnienie zaznasz w ruchaniu i wycieczce żeby sie #!$%@? 4k km od domu i zobaczyć miejsca ktore kazdy juz widział i w necie masz ich milion zdjęć i nawet modele 3d XD Nie to