Wpis z mikrobloga

Nerdy sie na mnie wsciekle rzucily! xD

W skrocie - geniusz matematyczny, 27 letnia doktorantka rozwiazala jakis rebus matematyczny, ktory gowno kogo poza nerdami obchodzi.

Pisze, ze spoko, dziewuszka ma leb do matematyki, ale co z tego, skoro majac 27 lat, wyglada jakby miala 45 lat i zamiast zyc pelna piersia jak jej rowiesniczki, podrozowac, spelniac sie seksualnie z mlodymi przystojniakami, ta rozwiazuje zadania z matematyki! xD

Nerdy oburzone, ze ona jest w zasadzie sliczna i mi sla zdjecia.

A na zdjeciach laska wyglada jak facet xDDD

A najgorsze w tym wszystkim, ze nerdom sie bardzo nie spodobalo, ze uwazam, ze bedac zdolna matematyczka, ta kobieta jest dla mnie w ogole nie interesujaca! Nie mialaby u mnie szans jako kobieta, bo:
- jest brzydka, wyglada jak trans
- jako matematyczka musi byc dziwna, z obsesja liczb, paradoksow i wzorow
- jako umysl scisly jest malo empatyczna, jest skoncentrowana na sobie, nie ma umiejetnosci interpersonalnych do lawirowania w towazystwie

Pisze kolegom i kolezankom na wykopie, ze wole zwykle, przecietne dziewczyny, ktore moga sie interesowac naukami humanistycznymi - historia, literatura, ktore sa wyluzowane, ktore lubia poimprezowac, z ktorymi moge pojechac na rower czy pojsc na koncert muzyki dancehall, a nie nerda matematycznego, ktory nie dosc ze raczej szpetny, to w ogole mnie nie pociaga seksualnie, w przeciwienstwie do normalnej, fajnej dziewczyny, jakie mamy w Polsce, ktore dodatkowo, ze piekne, to jeszcze wiedza, ze trzeba piescic oralnie wedzidelko u zoledzi by facet byl bliski wrazeniu obcowania z Bogiem

Ale sie nerdy #!$%@?!

Dawno nie dostalem 1300 minusow za post, ale widac, ze nerdy nie lubia, gdy ktos smie poddawac w watpliwosc wznioslosc krolowej nauk (ich zdaniem) matematyki, ktora mnie totalnie nie obchodzi - mam od liczenia kalkulator i do tego nie potrzebna mi laska pokroju tej dziwnej matematycznej doktorantki! xD

Tu jest cala #gownoburza - https://www.wykop.pl/link/5659921/50-letni-problem-matematyczny-rozwiazany-przez-doktorantke/

Szanujcie ludzie zdanie innych, nawet jesli jestescie wykluczona grupa i sympatyzujecie z nerdem matematycznym, widzac w nim swoje alter ego i traktujac mnie jako opresyjnego samca alfa, ktory swoimi pogladami tylko potwierdza, ze wasze zycie jest w rozsypce i pora wyjsc wreszcie z przegrywu!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #bekazpodludzi #takaprawda #zwiazki #afera
Pobierz J.....s - Nerdy sie na mnie wsciekle rzucily! xD

W skrocie - geniusz matematyczny,...
źródło: comment_1597995976i0JLR4gNkbRRAcRUU7TF8u.jpg
  • 43
@Mollina: Ja z taka kobieta zyje i cenie sobie jej intelektualne gorowanie nad moja osoba! Ale moja kobieta nie jest matematycznym nerdem, wiec moge z nia porozmawiac o bardzo szerokim spektrum naszych zainteresowac. No i bedac hedonistami, plawimy sie w rozkoszy dogadzania sobie na kazdym kroku!
@Jud-Suss: Może im chodzi o to, że jestem mizoginistyczną miernotą, która się zesrała, że kobieta robi z życiem więcej niż statystyczna Julka na Twoim poziomie, czyli lawiruje w towarzystwie i ładnie wygląda. I na pewno ją to bardzo obchodzi, że dla jakiegoś randoma jest nieatrakcyjna, bo przecież według Ciebie to jest główne zadanie i wartość kobiety, nie? Żeby się podobała. XDDDDDDD Beka z Ciebie.
@fagitty-bobitty: Tu jest wlasnie ten blad w mysleniu nerdow matematycznych, ze wy uwazacie, ze skoro ktos jest matematykiem, znaczy, ze jest lepszy od "Julki" posiadajacej inne talenty. Ja tak nie uwazam. Szanuje Julki za ich talenty, moze byc swietna manicurzystka, moze byc swietna historyczka, swietna baletnica czy swietna policjantka. NIE MA DLA MNIE ZNACZENIA, ZE KTOS JEST GENIUSZEM MATEMATYKI. Wrecz uwazam to za wade, poniewaz taka osoba jest czesto socjopata.

Zamiast
@Jud-Suss: Ty jesteś tak kopnięty w czoło i nienormalny jak sanki w lato. XDDD Po pierwsze, nie każda Julka ma talent, ja mówię o statystycznej, średniej osobie, wbrew pozorom i tym, co Ci bajki jeszcze chyba nie tak dawno serwowały - nie każdy ma do czegoś talent. Ba, ludzi z talentem jest mniej niż tych bez talentu.

Po drugie, powielasz jakiś durny mit Sheldona z TBBT, że każda osoba uzdolniona matematycznie
@fagitty-bobitty: Wiedza nerda matematycznego, ktory zostanie wykorzystany do napisania fajne appki dla durniow? WOW! Ale zmieni swiat - jeszcze wiecej osob bedzie inwigilowanych i wgapiajacych sie w komorke, by ta zrobila cos za nas - nerdow z lekiem przebywania w spoleczenstwie i ledwo potrafiacym samemu buty zawiazac xD

Nerdowski swiat ludzi skrzywdzonych, szukajacych wszedzie azylu dla swioch dziwactw VS swiat humanistow, ktorzy caly czas musza tracic swoj czas i swoja energie
@Jud-Suss: IMO ładna dziewczyna ale też nie ma co szaleć, nie jest to miss. Tak czy owak też nie wyobrażam sobie życia z taką bo ja jestem matematycznym debilem więc czułbym się w każdej kategorii jak ultradebil xD
@longstar: Dlaczego by chciala? Bo rzadzi jej ludzka natura chuc? Bo gdy widzi ladnego mezczyzne, chcialaby zostac pokryta? Skad to zdziwienie? Polak nie moze pokryc geniusza matematycznego? Pewnie, ze moze, ale NIE CHCE!

Czy wy nie rozumiecie, ze ta kobieta nie robi na mnie zadnego wrazenia - juz wspomnialem, to, ze ktos fascynuje sie matematyka, ma dla mnie podobne znaczenie jak ten, co fascynuje sie beletem.

Paradoks jest taki, ze ona-geniusz,