Wpis z mikrobloga

@bvszky: I się potem dziwić, że:

1. Laski na portalach randkowych odpisują jednym słowem albo wcale (sami byśmy tak robili mając kilkaset chętnych na hehe randkę, nie oszukujmy się)
2. Laski mają #!$%@? w głowach od nadmiaru atencji
3. Laski mają skrzywione pojęcie o rzeczywistości i wydaje im się niewiadomo co (dokładnie jak wykopki, tylko w inną stronę)
@bvszky: i tak ma każda, nie ma możliwości by nie #!$%@?ło się im w głowach od atencji. Te pokolenia facetów którzy teraz starają się wchodzić w związki, zakładać rodziny mają tak #!$%@? że nie da się nawet tego opisać.
@bvszky: Mam koleżankę 10/10 (blondynka, niebieskie oczy, zgrabna, zawsze "zrobiona") i okoliczni desperaci dobijają się do niej przez Messengera. Od pseudo romantycznych tekstów o perłach i gwiazdach przez "hej ;)" aż do "Ale bym cię zerżnął suko". Dziewczę stwierdziło, że w kwestii relacji damsko - męskich nie musi się o nic starać, bo zawsze sobie kogoś znajdzie. Nie dziwię się. XD
@bvszky: Tak zawsze bylo, ale teraz to juz #!$%@? poza skale. Pamietam panne ktora olalem, po jednorazowej akcji po pijaku, bo byla max 5/10, ale jeszcze mnie na fejsa dodala. Ona srednio kilkaset lajkow na fotce, komentarze ze piekna itp td.
Ja typ 7/10, jak dostane teraz 40 lajkow (przy powiedzmy podobnej liczbie znajomych) to bedzie spoko xD