Wpis z mikrobloga

nie uwierzycie co sie przed chwila #!$%@? xDDDD bylem znowu w galerii kupic w pewnej sieciowce szmaty do mycia okien w moim apartamencie bo juz troche nie mylem i tak wchodze i kolo restauracji siedzi jakis typek. zatrzymuje sie, wyglada znajomo. widze ze wpi*rdala japonskie zarcie, dodatkowo na oparciu krzesla powieszona byla neonowa kamizelka ochroniarska. wiedzialem, to byl przegrywiusz! zrobilem okrazenie wokol pietra tak zeby przejsc za jego plecami, na telefonie przegladal rokse i akurat chyba jakis komentarz wystawial xDDDD stwierdzilem "ch*j, podbijam do niego" i mowie "siema przegrywiusz". on taki przestraszony, nie wie co sie dzieje i mowi do mnie "dobra, masz mnie... co chcesz?". siadam do stolika i mowie ze taki cwany juz nie jest a na tagu mnie wyzywal xDDD on tak siedzi cicho i mowi "masz jakies hype ciuszki dla mnie?" a ja takie "xDDDDD". mowie ze nie mam i jemu na pewno nie dam. nagle przychodzi jakas dziewczyna i mowi "siema przystojniaku" a ja takie wtf xDDDD przegrywiusz umowil sie z jakas laska z roksy w galerii kolo restauracji xDDD ja mowie "dobra nie przeszkadzam, ale wiesz ze typek ma konto na wykopie i obserwuje tag przegryw?" a ona "serio? xDDD dobra elo". tyle z jego randki bylo xDDDD taka historia

#bekazprzegrywow
#przegryw
Przegrywinho69 - nie uwierzycie co sie przed chwila #!$%@? xDDDD bylem znowu w galeri...

źródło: comment_1597935397mVk7x4ua3Dpf4SK8nKAYrB.jpg

Pobierz
  • 6
@Przegrywinho69: przestan szkalowac! my ci zazdroscimy i cie szanujemy a ty tak nami gardzisz przestan! chcemy byc tacy jak ty ale my mozemy jesc tylko wlasnie takie niezdrowe tluste zarcie i chodzic na roksy bo jestesmy brzydcy i zadna nas nigdy nie chce! nie stac nas na drogie ubrania bo nie mamy wyksztalcenia i pracujemy za minimalna i oddajemy pol wyplaty za wynajem zostaw nas! nie stac nas na perfumy i